• امروز : چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 July - 2024
1
سید مصطفی شرعی زاده رئیس ستاد مرکزی دکتر جلیلی در کهگیلویه طی بیانه ای از بزرگان ونخبگان شهرستان کهگیلویه دعوت به همراهی کرد.

بیانیه ستاد مرکزی دکتر جلیلی جهت دعوت بزرگان ونخبگان در کهگیلویه

  • کد خبر : 894
بیانیه ستاد مرکزی دکتر جلیلی جهت دعوت بزرگان ونخبگان در کهگیلویه

به گزارش دنانیوز: سید مصطفی شرعی زاده رئیس ستاد مرکزی دکتر جلیلی در کهگیلویه طی بیانه ای از بزرگان ونخبگان شهرستان کهگیلویه دعوت به همراهی کرد. متن بیانیه ستادمرکزی دکتر جلیلی به شرح زیر است. بسم الله الرحمن الرحیم  اکنون که با رای ملت شریف ایران نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در دور دوم تعیین خواهد […]

ستادمرکزی دکترجلیلی در کهگیلویه

به گزارش دنانیوز:

سید مصطفی شرعی زاده رئیس ستاد مرکزی دکتر جلیلی در کهگیلویه طی بیانه ای از بزرگان ونخبگان شهرستان کهگیلویه دعوت به همراهی کرد.

متن بیانیه ستادمرکزی دکتر جلیلی به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم 

اکنون که با رای ملت شریف ایران نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در دور دوم تعیین خواهد شد، ضمن تشکر از تلاش همه نامزدهای انتخابات و قدردانی از مشارکت شما ملت عزیز ایران در دور اول انتخابات، تقاضامندیم که با حضور گسترده خود در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، دشمنان ملت ایران را مأیوس کنید.

بی شک هر آنکه دل در گرو آرمان های انقلاب اسلامی و سرافرازی ملت دارد می داند که دیگر زمان از دست رفتن فرصت ها و هدر رفت ظرفیت های رشد و شکوفایی و بازگشت به گذشته ی سیاه دهه نود نیست.

با توجه به بصیرت انقلابی آقایان دکتر قالیباف ، دکتر قاضی زاده هاشمی، دکتر زاکانی و سایر فعالان جبهه ی انقلاب در حمایت از دکتر سعید جلیلی و ضرورت تاریخی تبیین و اجرای درست و دقیق منویات مقام معظم رهبری و پاسخ به مطالبات ملت انقلابی ، ستاد مرکزی دکتر سعید جلیلی در شهرستان کهگیلویه از همه فعالان و بزرگان جبهه انقلاب و دلسوزان آینده این مرز و بوم که ضرورت و حساسیت موقعیت کنونی را درک نموده‌اند دعوت به همکاری و حمایت و تلاش های مجاهدانه می نماید .

امید است با همت و تلاش نخبگان و بزرگان کهگیلویه بزرگ حماسه انتخاب اصلح را در پانزدهم تیرماه فراهم آوریم .

سید مصطفی شرعی زاده رئیس ستاد مرکزی دکتر جلیلی در شهرستان کهگیلویه

لینک کوتاه : https://denanews.ir/?p=894