بیانیه جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد در اعتراض به انتصاب یکی از عناصر شاخصِ فتنه‌ی ۸۸ در استان

به گزارش دنانیوز؛ “بسم الله القاصم الجبارین”

در خبرها آمده که قرار است یکی از عناصرِ خط مقدم فتنه ۸۸ استان کهگیلویه و بویراحمد، بعنوان فرماندار منصوب شوند.

آقای استاندار محترم که در مجالس حسینی به مداحی و سوگواری می‌پردازند و شعائر دینی و انقلابی را تکریم و محترم می‌دارند، حتما مستحضر هستند که قصه پُر غُصه‌ی عاشورا که اعظم مصائب تاریخ است، توسط مسلمانان و نماز شب‌خوانان و مدعیان دین و اسلام، هدایت و پایه‌ریزی شد و اساساً چالش اسلام و کفر نبود. جنگ اسلام و شرک نبود. جنگ اسلام ناب حسینی با اسلام امریکاییِ یزیدی بود و چه فتنه‌ها که دست به دست هم ندادند تا حسین(ع) تنها و تنها طلایه‌دار توحید و عدل در سراسر گیتی شود.

استاندار مداح و متدینِ ما، حتما و حتما استحضار دارند که ۹ دی یوم‌الله بود و فتنه ۸۸ مرکز ثقل آغاز تحریم‌های سنگین و خسارت‌های بی‌شمار سیاسی، انسانی”جانی”، امنیتی و روانی به ملت ایران و نظام اسلامی بود.

کسانی که در فتنه ۸۸ هدایتگر شورش برعلیه رای مردم و بی‌حرمتی به قانون و مخدوش کننده‌ی آزادی ملت بودند، چگونه می‌توان فرمان مدیریتی یک شهر را به آنان سپرد؟!

آقای استاندار به احترام قریب به ۳۰ شهید فتنه‌ی ۸۸ که یکی از آن‌ها، هم‌استانی ماست، و به حرمت جمهوریت و برای پاسداشت آزادی و تکریم قانون، عناصر شاخص فتنه در استان کهگیلویه و بویراحمد را در حساس‌ترین موقعیت‌ها منصوب نکنید.

انتصاب عناصر معلوم‌الحال در ماه‌های منتهی به اتمام دولت دوازدهم، چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟!

بیم آن می‌رود که این رویکرد در سراسر کشور دنبال شود و کلیت دولت را در فضای عمومی با مخاطرات جدی مواجه کند!

اگر این اقدام در شهرستان بویراحمد عملی شود، قطعاً حق اعتراض و مطالبه‌ی عمومی برای مردم و نخبگان انقلابی و مستقل محفوظ خواهد بود و از طریق پیش‌بینی شده‌ی در قانون و حقوق و آزادی‌های فردی و اجتماعی، مراتبِ مطالبه و اعتراض خویش را دنبال خواهند کرد.

حتما استادار محترم استحضار دارند که رهبر معظم انقلاب در مناسبت‌های مختلف از آن فتنه‌ی عظیم یاد می‌کنند و اجازه نمی‌دهند که آن ظلم آشکار از حافظه‌ی تاریخی ملتِ ایران پاک شود و آن را خط قرمز خویش می‌دانند.

جناب آقای کلانتری؛ آیا حضرتعالی مخاطب این تاکیدات رهبر معظم انقلاب نمی‌باشید؟!
والعاقبه للمتقین..

رونوشت: نهادها و مراجع ذی‌صلاح احراز صلاحیت

او خواهد آمد..
به امید ظهور عدالت‌گستر گیتی
«جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد»

انتهای پیام/