از ترسِ عدالتخواران! + فیلم

به گزارش دنانیوز؛ میلاد گودرزی؛ آقای روح‌الامینی، بعنوان مخالف تصویب شفافیت آرا، خطاب به نماینده‌ها می‌گویند از ترس عدالتخوارها اینجور عمل نکنید! [فیلم ضمیمه]

آقای نماینده تهران؛ شما هیچوقت انتخاب یک عدالتخوار تهرانی نبودید اما مع‌الاسف الان نماینده آن عدالتخوار هم هستید. درباره موکل خود پاکیزه سخن بگویید و تا حد توان سعی کنید نظرات او را هم نمایندگی کنید.

از لواسان و عدالتخواهی واقعی و غیرواقعی و ان‌جی‌او شفافیت و… گفتید و بقیه را از این دام‌های عدالتخواران انذار دادید اما آخر دقیقاً استدلال‌تان برای مخالفت را شرح ندادید. ماجرای این که گفتید “از خارج کشور، نرم‌افزاری میخواهند روی تصمیم‌گیری‌های مسئولان کشور تأثیر بگذارند” چیست؟!

البته نکات دقیقی هم در نطق شما دیده می‌شود، ازجمله اینکه چرا جلسه صبح و ابراز نگرانی از سرنوشت این رأی‌گیری، غیرعلنی برگزار شده یا اینکه چرا در انتخابات هیئت‌رئیسه و کمیسیون‌ها و… آن لابی‌ها را شفاف نکردیم و باید دوربین‌ها و میکروفون‌های راهروهای مجلس و کمیسیون‌ها شفاف شود و نورافکن بتابیم به پشت این جلسات رسمی و ظاهری و شیک و پیک.

لازم به ذکر است که این‌ها مراتب بعدی شفافیت است که عدالتخواران، بعد از شفافیت آرا، آت‌ها را هم مطالبه خواهند کرد. همراه باشید!

پ.ن: «طرح شفافیت آراء نمایندگان» امروز در صحن علنی مجلس رد شد!

انتهای پیام/

  • نویسنده : میلاد گودرزی
  • منبع : کانال آرمانگرام