رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Thursday 12 December

رد پای تخلفات گسترده در معاملات پیچیده بانکی، مزایده ها، بکار گیری نیرو، تخصیص آگهی های خارج از ضوابط ارشاد به رسانه های مدعی چاپ غیر دیجیتال و حق الزحمه ماهیانه و ثابت چند رسانه خودی الکترونیکی از جمله موارد کشف شده جدید است.

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین پایگاه خبری دنانیوز می باشد و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

 رونمایی از فساد سیاسی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به کشف تازه های فساد رسانه ای رسیده است.

برخورد شتاب زده یزدان پناه در دوران سرپرستی و تغییرات گسترده در ساختار اداری را باید از همین زاویه نگریست که خانه از پای بست ویران شده بود و وی را با علم به شبکه ای مافیایی ناچار به نجات سیستم نموده بود.

تخریب و حمله به وی در درون و برون سیستم، ریشه در چنین عواملی داشته که شاید نیازمند مرور زمان باشد تا همه ابعاد آن کشف و حقانیت اقدامات وی بر همگان معلوم شود.

عوامل رسانه ای یک پای ثابت مدیریت فشل قبلی بوده که با توصیه سیاسیون به مراکز حساس این دانشگاه رخنه کرده بود و در واقع “کنگر خورده و لنگر انداخته بودند.”

طبق شنیده ها رد پای تخلفات گسترده در معاملات پیچیده بانکی، مزایده ها، بکار گیری نیرو، تخصیص آگهی های خارج از ضوابط ارشاد به رسانه های مدعی چاپ غیر دیجیتال و حق الزحمه ماهیانه و ثابت چند رسانه خودی الکترونیکی از جمله موارد کشف شده جدیدی است که موجب شتاب در برچیدن ریشه های تخلفات اداری شده و چه بسا بزودی زوایای پنهان آن آشکارتر شود.

راز حمله به سرپرست دانشگاه علوم پزشکی را باید در چنین عواملی جستجو کرد که برخی با هدف فرار به جلو و پوشاندن این تخلفات به تخریب وی همت گماشته و بطور حتم از چشمان تیز بین دستگاههای نظارتی و بازرسی مخفی نبوده است.

باید در انتظار زمان نشست تا در صورت عزم به برخورد، ابعاد آن به افکار عمومی نمایانده شود.

محمد مهدی مهدوی

 

اخبار مرتبطآخرین اخبار