رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۲ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 26 June
  • اوقات شرعی

یاسوج
٢۶(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢۴.١٣(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١٣(in)

تصمیمات استاندار کهگیلویه و بویراحمد در راستای انگیزش کار و بالا بردن روحیه کار و تقویت آن در بین نیروهای وزارت کشور بیان شد و وضعبت فعلی و بلاتکلیفی سرپرست فرمانداری شهرستان دنا و بخشداری پاتاوه  با اهداف این تغییر و تحولات در تناقض می باشد.

به گزراش دنانیوز بیش از یک سالی است(خرداد ماه 97) نادیا صداقت نخستین زن کهگیلویه و بویراحمدی است که به سرپرستی فرماندار دنا منصوب شده است و مهرماه 97 اردشیر روشناس بهعنوان  سرپرست بخشداری پاتاوه،منصوب شدند.

بیش از یک سال می گذرد که فرمانداری شهرستان دنا با 43 هزار جمعیت با سرپرست اداره می شود و علی رغم انتقادات و اعتراضات اهالی شهرستان دنا تاکنون وضعیت تغییر نکرده است و بیش از 7 ماه هست که پرجمعیت ترین بخش استان(بخش پاتاوه) با 28 هزار جمعیت با سرپرست اداره میشد و در حال حاضر یکی ماهی است که سرپرست بخشداری پاتاوه هم استعفا داده است و علنا این بخش مهم بدون سرپرست اداره می شود.

این تصمیمات استاندار کهگیلویه و بویراحمد در راستای انگیزش کار و بالا بردن روحیه کار و تقویت آن در بین نیروهای وزارت کشور بیان شد و وضعبت فعلی و بلاتکلیفی وضعبت سرپرست فرمانداری شهرستان دنا و بخشداری پاتاوه  با اهداف این تغییر و تحولات در تناقض می باشد.

متاسفانه با گذشت این بازه زمانی هنوز تغییری در وضعیت این شهرستان مهم صورت نگرفته است و سرنوشت مردم این شهرستان به انتخبات 98 مجلس شورای اسلامی گره خورده است و نقش نماینده بویراحمد و دنا و چشم انداز ایشان برای انتخابات بیشترین سهم را در این وضعیت بلاتکلیف و نگران کننده دارد چرا که انتخاب افراد متمایل به ایشان برای انتخابات پیش رو برای آقای نماینده حیاتی است.

 امام جمعه شهر پاتاوه در خطبه های نماز جمعه این شهر از وضعیت نامشخض فرمانداری دنا و بخشداری پاتاوه انتقاد کرد و بیان داشت:قانون سرپرستی در کشور سه ماه است وبیشتر از آن تخلف هست، واین نکته عدم مدیریت در پست های فرمانداری وبخشداری ر ا با استاندار در میان گذاشتم که ایشان گفتند به همین زود مدیران معرفی میشوند که چندین ماه از حرف استاندار می گذرد ومردان قانون ما خلاف قانون دارند کار انجام میدهند.

اخبار مرتبطآخرین اخبار