رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۲ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 26 June
  • اوقات شرعی

یاسوج
٢۶(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢۴.١٣(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١٣(in)

تعجب و اعتراض جدی ما به متولیان حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس در استان کهگیلویه و بویراحمد و شرکت کنندگان در این جلسه هست که چگونه در برابر چنین سخنانی بی تفاوت بودند و آیا نمی‌دانند و نمی‌دانید که برادری ما با رژیم بعث نبوده و نخواهد بود و مبارزه با آنها جدی است و آنچه امروز در ارتباط بین ملت‌های ایران عراق شکل گرفته است به معنای واقعی کلمه برادری در دین است و این برادری خشم سراسری دشمنان انقلاب و اسلام و دو ملت را در داخل و خارج برانگیخته هست.

به گزارش دنانیوز محمد کاظم نظری معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جلسه بزرگداشت سوم خرداد گفته بود؛ ملت ما هیچگاه جنایات مزدوران بعثی را فراموش نمی‌کند، اضافه کرد: نباید شکنجه شدن اسرا و رزمندگانمان را فراموش کنیم و یک‌مرتبه این‌ها برادران ما شوند.

 متن یادداشت ارسالی از سوی مسئول بسیج دانشگاه یاسوج به این سایت خبری به شرح زیر است؛

جناب آقای نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در جلسه برگزاری آزادسازی خرمشهر؛ آنگونه که رسانه‌ها به نقل از ایشان نوشته‌اند؛ گفته: نباید عراقی‌ها یکباره برادران ما می‌شدند و در توضیح هم به حزب بعث عراق اشاره کرده است که اینها در ۸ سال جنگ متجاوز بودند و نباید یک مرتبه برادران ما می‌شدند: جناب آقای دکتر نظری می دانم که در جواب خواهی گفت که من خودم جانباز جنگ و زخم خورده عراقی‌ها هستم که ما هم احترام قائلیم اما چند نکته هم بدانید.
۱_آن‌هایی که شما و صدها هزار نفردیگر از جبهه اسلام را در ۸ سال جنگ و تاکنون زخمی و اسیر و شهید کردند و می‌کنند هیچگاه عنوان برادر به آنها تعلق نگرفته و نخواهد گرفت و مبارزه هنوز هست اونا برادران مسلمان عراقی نبودند بلکه همان رژیم دست نشانده بعث بود که اکنون به نوعی دیگر در حال ستیزند.
۲-ما یک مرتبه با عراق برادر نشدیم برادری ما و محور مقاومت پس از قرن‌ها فتنه گری دشمنان اسلام در منطقه؛ حاصل تدبیر امامین انقلاب و مجاهدت امثال قاسم سلیمانی و ثمره خون صدها هزار شهید جهان اسلام و مرارت‌های قرن‌ها، عالمان و مجاهدان اسلام است.
۳-هماهنگی دقیق بین نوع گفتمان و عین گفته شما با اراجیف این روزهای جریانات معاند نظام که به جای قدر دانی از مدد جریانات مردمی عراق خصوصاً حشدالشعبی در سیل اخیر؛ بر چهره مجاهدان رنگ جفا می‌پاشند و پنجه می‌زنند را چگونه می‌خواهید توجیه و تفکیک و تحلیل نمایید.
۴-بهتر است و بهتر بود در جلسه سوم خرداد از برادران برجامی و کدخدا بگوئید که خرمشهر هسته‌ای ما را به اسارت برده‌اند و حتی از کمک ملت‌های دنیا به سیل زدگان ایران جلوگیری می‌کنند.
۵-تعجب و اعتراض جدی ما به متولیان حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس در استان کهگیلویه و بویراحمد و شرکت کنندگان در این جلسه هست که چگونه در برابر چنین سخنانی بی تفاوت بودند و آیا نمی‌دانند و نمی‌دانید که برادری ما با رژیم بعث نبوده و نخواهد بود و مبارزه با آنها جدی است و آنچه امروز در ارتباط بین ملت‌های ایران عراق شکل گرفته است به معنای واقعی کلمه برادری در دین است و این برادری خشم سراسری دشمنان انقلاب و اسلام و دو ملت را در داخل و خارج برانگیخته هست.
————————————————————
سید امید مظلوم
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان
 

اخبار مرتبطآخرین اخبار