رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۲ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 26 June
  • اوقات شرعی

یاسوج
٢۶(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢۴.١٣(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١٣(in)

آیا در خصوص این زمین خواری که مطرح فرموده اید که دستگاههای دولتی و افراد منفعت طلب پیشتاز آن هستند، مکاتبه ای با دستگاههای نظارتی برای برخورد انجام داده اید؟

به گزارش دنانیوز مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد در نخستین نشست کارگروه مبارزه با زمین‌خواری در سال 98 (اینجا بخوانید) بیان داشتند: دستگاه‌های دولتی هم در میزان زمین‌خواری و هم در تسهیل شرایط لازم برای زمین‌خواران بیشترین سهم را دارند.

 سوالی که  مطرح هست و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری استان محروم کهگیلویه و بویراحمد باید پاسخگو باشند:

 آیا در خصوص این زمین خواری که مطرح فرموده اید که دستگاههای دولتی و افراد منفعت طلب پیشتاز آن هستند، مکاتبه ای با دستگاههای نظارتی برای برخورد انجام داده اید؟ یا فقط به مطرح کردن آن در رسانه ها آن هم در بازه های زمانی خاص اکتفا می کنند؟

اگر هم تاکنون مکاتبه ای در خصوص زمین خواری ها و…با دستگاههای نظارتی انجام داده اند جهت اطلاع به افکار عمومی منتشر نمایند…

به گزارش دنانیوز طی چند سال اخیر بخش های زیادی از منطقه سروک،تنگ مهریان و…توسط زمین خواران و کوه خواران تصاحب شده است و متاسفانه نه تنها برخورد نمیشود بلکه خدمات مختلف (آب ،گاز ،برق و..) برای تکمیل و تسهیل این دست درازی ها در بیت المال و منابع طبیعی فراهم شده است.

به لطف بارندگی های اخیر ،بخشی از این ساخت و سازهای غیر قانونی در حاشیه رودخانه تنگ مهریان و رود بشار تخریب شدند بعبارتی باران بجای نهادی نظارتی کار جمع آوری و مقابله با این زمین خواران را انجام داد. 

پایگاه خبری دنانیوز آمادگی انتشار مکاتبات صورت گرفته از سوی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد را دارد.

اخبار مرتبطآخرین اخبار