رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۲ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 26 June
  • اوقات شرعی

یاسوج
٢۶(°C)
وزش باد ٩(mph)
فشار ٢۴.١٣(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١٣(in)
انتقاد معلمان کهگیلویه و بویراحمدی و جواب عجیب معاون آموزش و پرورش :

انتقاد معلمان کهگیلویه و بویراحمدی از آموزش و پرورش/ ۷ ماه اضافه کار نگرفته‌ایم

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد: اجباری برای ماندن هیچ نیروی اداری نیست و اگر سال ۹۸ چشم انتظار اضافه کار بوده یقین داشته باشند شرایط بسیاربدتر است.

به گزارش دنانیوز به نقل از تسنیم  برخی از کارکنان اداری و معلمان آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد خواستار پیگیری پرداخت مطالبات خود شدند.

کارکنان اداری آموزش و پرورش می‌گویند: ۷ ماهه اضافه کاری آنان پرداخت نشده در حالی در استان‌های دیگر این مطالبه به حق کارکنان پرداخت شده است.

همچنین حق التدریس و اضافه کاری معلمان غیرموظف نیز ۶ ماهه معوق است و معلمی که به صورت دو شیفت فعالیت دارد نیز حق الزحمه آنان ۶ ماه بوده که پرداخت نشده است.

همچنین بنا به بررسی‌های انجام شده حق الزحمه امتحانات یعنی نیروهایی که کار برگزاری امتحانات نهایی سوم و پیش دانشگاهیبر عهده دارند از سال ۹۶ تاکنون پرداخت نشده است.

کارکنان اداری آموزش و پرورش می‌گوید: به دلیل اداری شدن ماهیانه ۶۰۰ هزار تومان از حقوق آنها کم شد و تنها دل خوشی آنان به اضافه کاری بوده که در این صورت مجبور به استعفاء و تدریس در مدارس هستند.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه هیچ استانی اضافه کار کارکنان اداری را پرداخت نکرده است، گفت: هر فردی بتواند ثابت کند ریالی به استانی بابت این موضوع پرداخت شده جایزه می‌دهیم.

اردشیر یاری افزود: البته این امکان وجود دارد برخی استان‌های برخوردار از جمله البرز با درآمد اختصاصی ۴۰ میلیارد تومان اضافه کار و مطالبات کارکنان را پرداخت کرده باشند.

وی با بیان اینکه استانی همچون البرز با استان بدون درآمدی مثل کهگیلویه و بویراحمد قابل مقایسه نیست، ادامه داد: به طور حتم شرایط آموزش و پرورش در سال ۹۸ به مراتب بدتر از سال گذشته است.

یاری تاکید کرد: اجباری برای ماندن هیچ نیروی اداری نیست و اگر سال ۹۸ چشم انتظار اضافه کار بوده یقین داشته باشند شرایط بسیاربدتر است.

اخبار مرتبطآخرین اخبار