رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 23 May
  • اوقات شرعی

یاسوج
٢٢(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.١٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١٧(in)
پیرامون برگزاری آزمون دستگاه های اجرایی در دهدشت

نه شماها زرنگید نه ماها ساده!

دهدشتی که کلهم اجمعین پرسنل جهاد دانشگاهی اش یک نفر است و فرماندار محترم اش چند روز قبل راجع به برگزاری چنین آزمون مهمی در محل خدمتشان تشریف ندارند و معاون ایشان حاضر باشد برای مشورت و تصمیم گیری!

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین پایگاه خبری دنانیوز می باشد و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

هر چه گشتیم شخصی پیدا نکردیم جواب درست و درمانی داده باشد. امتحان مهم و سر نوشت سازی برای جوانی که در این ناامیدی به آینده خویش امیدوار بوده!
جوانی که کتب و منابع آزمون را در این شرایط بد اقتصادی با جیب خالی و رو زدن از این و آن پیدا کرده و به اقتضای شرایط خود در این چند ماه کمر همت بسته و روزهای بسیاری خوانده. آن جوان چوپانی که با مدرک مهندسی یا غیر مهندسی اش دار و ندارش چند رأسی بز و میش است. با دام و کتابش روانه کوه گشته تا آن جوانی که چند ماه در کتابخانه شهر اش یا پشت میز مطالعه منزل اش از شدت روزها و ساعات مطالعه منابع آزمون گودی زیر چشمانش سیاه گشته!

امتحانی که معمولا بانی اش سازمان سنجش بود حالا لقمه ای چرب شد برای جهاد دانشگاهی! اما روز جمعه نه دانشی دیدیم نه آگاهی!

نزدیک به ۴ساعت تاخیر!! عجیب تر اینجا پاکت‌های اشتباهی با حرکت ۲ خودرو یکی از مبدا و دیگری از مقصد نیمه راه دست به دست می کنند تا سرعت عمل بخشند!

دهدشتی که کلهم اجمعین پرسنل جهاد دانشگاهی اش یک نفر است و فرماندار محترم اش چند روز قبل راجع به برگزاری چنین آزمون مهمی در محل خدمتشان تشریف ندارند و معاون ایشان حاضر باشد برای مشورت و تصمیم گیری!

فرمانداری که نماینده دولتی بی تدبیر است. در یک روز برگزاری با تاخیری چند ساعته نه می تواند صحنه پیش آمده را مدیریت کند نه زمان تاخیر را چاره اندیشی! تا جایی که نارضایی ها موجب اعتراض و حاضر نشدن بعضی داوطلبان روی آزمون می شود!

توی گوگل هم هر چه سرچ کردیم و به زیر و رو کردن وظایف جهاد دانشگاهی پرداختیم. دلیل و ارتباطی بین دستگاه اجرایی و جهاد دانشگاهی پیدا نکردیم. این چه دولتی هست خدا می داند؟ اگر کسی از خوانندگان گرامی اطلاعی دارد چه بهتر که ما را از این بی اطلاعی در بیارد!

صحبتهای محمد قائم کاظمی بیدک رئیس جهاد دانشگاهی استان را دنبال کردیم دیدیم قابل اقناع نیست؛ آنچه دریافت کردیم این بود که ایشان چند ماهی می باشد از انتصابش می گذرد و نیرو و دست نشانده آقا غلامرضا تاجگردون اند و چیزی که شاهد هستیم عدم توانمند بودنش را در برگزاری یک آزمون می رساند.

چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

همچنان در انتظار آینده روشن این جوانانیم.

 

محمد سروش نیا

اخبار مرتبطآخرین اخبار