رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 23 May
  • اوقات شرعی

یاسوج
١٨(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢۴.١٩(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١٩(in)

قرارگاه شهید احمدی روشن:مبلغ 7میلیاردتومان توقیف شده شرکت سایبر اگر قرار است که بخاطر کارگران سدچم شیر آزاد شود لیکن این مبلغ باید بطور کامل برای قشر کارگر درنظرگرفته شود و در امور دیگری هزینه نشود.

به کزارش سرویس دانشگاه پایگاه خبری و تحلیلی دنانیوز به دنبال پیگیرهای بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد غلام رضا تاج گردن نماینده مردم گچساران و باشت نسببت به مطالبات کارگران سد چم شیر طی نامه ای  واکنش نشان داد وخطاب به استانداری ،تامین اجتماعی استان،مدیر عامل آب ونیرو و مدیر عامل  شرکت سایبر که پیمان کار پروژه می باشد خبراز آزاد شدن 7 میلیارد تومان از پول توقیف شده برای پرداخت مطالبات این کارگران تا فردا اشاره کرده است.

در همین راستا قرارگاه شهید احمدی روشن امروز با ارسال نامه ای مواردی را خدمت نماینده گچساران و باشت جهت پرداخت مطالبات کارگران سدچم شیر چند نکته مهم را بیان کردند:

متن نامه :

بسمه تعالی
باسلام واحترام خدمت نماینده محترم شهرستان گچساران

احتراما باتوجه به پیگیری های یک ماه اخیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی درخصوص مطالبات کارگران سدچم شیر گچساران و ارتباط گیری با نمایندگان کارگران زحمت کش ،با رویت دستور امروز شما مبنی بر همکاری برای پرداخت مطالبات کارگران ،ذکر دونکته برای اشراف شما ضروری ولازم است :
اولا مبلغ ۷میلیاردتومان توقیف شده شرکت سایبر اگر قرار است که بخاطر کارگران سدچم شیر آزاد شود لیکن این مبلغ باید بطور کامل برای قشر کارگر درنظرگرفته شود و در امور دیگری هزینه نشود.


دوما،باتوجه به شواهد ومستندات کل مجموع طلب کارگران قریب به ۹میلیارد است واین بدان معنااست که درصورت تخصیص ۷میلیارد به کارگران تقریبا مطالبات ۱۴ماهه ی آنها پرداخت می شود.


ثالثا:انتظار داریم که با نظارت دقیق شما بر روند پرداخت مطالبات این مسئله برطرف شود و جنبش دانشجویی با تیزبینی همه ی این موارد را رصد و به اطلاع عموم می رساند.

اخبار مرتبطآخرین اخبار