رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 23 May
  • اوقات شرعی

یاسوج
١٨(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢۴.١٩(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١٩(in)
تذکری به عدل هاشمی پور و پاسخ به اظهار نظر مسئول دفتذ ایشان در کهگیلویه بزرگ

چه کسی گفته است مردم بهمئی از عملکرد ضعیف عدل هاشمی پوردر مجلس کاملا راضی هستند؟

مگر وعده های انتخاباتی آقای هاشمی که در شهرستان بهمئی جوانان بیکار را به بُمب تعبیر کرده فراموش کرد؟ آقای هاشمی باید در یک سال آینده و انتخابات پیش رو منتظر انفجار‌ بُمب هایی که عنوان کرده باشد،و قطعاً انهدام این بُمب ها جایگاه سیاسی و شانس دوباره تصدی ایشان بر کرسی مجلس را میسوزاند…

 تذکری به جناب آقای هاشمی و پاسخ به اظهار نظر مسئول دفتر ایشان در کهگیلویه بزرگ

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین پایگاه خبری دنانیوز می باشد و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

جناب نماینده محترم،شما باید در یک سال آینده و در انتخابات پیش رو منتظر آتش جوانان و فارغ التحصیلانی که خود آنها را به بُمب تعبیر کردی باشی و بدان که انفجار این بُمب ها تصدی دوباره بر کرسی مجلس و جایگاه سیاسی شما را میسوزاند.

آقای مسئول دفتر،چه کسی گفته است مردم بهمئی از عملکرد ضعیف نماینده شما در مجلس کاملا راضی هستند؟!

پس از نشر مطالبی در فضای رسانه ای مبنی بر حواشی و انتقادهای شدیدی که از نماینده مجلس حوزه انتخابیه در افکار عمومی منتشر گردید رئیس دفتر عدل هاشمی در اظهار نظری غیر واقعی و عجیب که ناشی از عدم شناخت ایشان نسبت به حوزه انتخابیه بخصوص شهرستان بهمئی است، ضمن تکذیب انتقادات یا حواشی مطرح شده،عنوان کرد که مردم بهمئی از عملکرد نماینده محترم به طور کامل راضی هستند!!!

هرچند مسئول دفتر ایشان مردم بهمئی را نمیشناسد و اکثریت مردم بهمئی نیز ایشان را نمیشناسند اما خوب است جهت اطلاع و تذکر به مسئول دفتر نماینده به عرض برسانیم که تصور نکند میتواند یا می توانند جلوی نارضایتی شدید مردم شریف شهرستان بهمئی از عملکرد نماینده را بگیرند!

آیا فکر میکنید مردم این دیار نمیدانند که اگر جناب هاشمی به واسطه نمایندگی مردم شهرستان بهمئی که تنها شهرستان نفت خیز حوزه انتخابیه ایشان است نبود، هیچ وقت به عنوان نائب رئیس در کمیسیون انرژی ورود پیدا نمیکرد، اما بجای خدمت به این شهرستان،از امتیاز چاه های نفت بهمئی در جاهای دیگر استفاده میکند و حق مردم بهمئی را با دریافت بودجه ی ناچیز که یک دهم حق این شهرستان هم نیست ضایع میکند!

جناب نماینده باید منتظر روزهای سخت و سنگین پاسخگویی به وعده های پوچ به غالب دانشگاهیان،تحصیل کردگان و جوانان سرخورده باشد!

مگر وعده های انتخاباتی آقای هاشمی که در شهرستان بهمئی جوانان بیکار را به بُمب تعبیر کرده فراموش کرد؟ آقای هاشمی باید در یک سال آینده و انتخابات پیش رو منتظر انفجار‌ بُمب هایی که عنوان کرده باشد،و قطعاً انهدام این بُمب ها جایگاه سیاسی و شانس دوباره تصدی ایشان بر کرسی مجلس را میسوزاند…

چه کسی رضایت داده که ده نفر تمامیت خواه در نشست های خصوصی با جناب هاشمی خود را نماینده همه مردم شریف بهمئی قلمداد کنند؟؟؟

آقای هاشمی شما که وعده دادی که کارهای رقیبت را تکرار نخواهی کرد و یکی از انتقادات شدیدی که نسبت به رقیب اصلی مطرح کرده بودید این بود که چرا ۱۰ نفر یا بیست نفر نماینده یک شهرستان باشند و نماینده را محصور کنند؟!
چه کسی گفته است آن چند نفر حلقه محدود که رای مردم مستضعف را بهانه کردند و خود را صاحب رای مردم تلقی کردند و فرزندانشان را به اعتبار رای مردم مشغول بکار کردی یا به خودشان رسیدگی شخصی داشته اید نماینده ۶ هزار رای دهنده به شما یا ۶۰ هزار نفر موکلین شما بدانند؟
جناب آقای سعادت پیشه،چه کسی به شما اجازه داده است از طرف مردم بهمئی سخن بگویید؟! لطفا شما در همان شهرستان دهدشت دست بر سر کلاه بر باد رفته خود بگذارید و اگر اجازه دهند که نمیدهند از طرف آنان سخنگو باشید!

ما صبر کرده ایم تا بعدا نگویند نگذاشتند و نشد! ما نجابت به خرج داده ایم و خواستیم وقت نماینده که متعلق به مردم و حق الناس است را فعلا متوجه این مطالب نکنیم که فردا فرافکنی شود آقا نذاشتند و نشد! اما از این پس حتما باید مورد سوال قرار گیرد و امیدوارم بتواند پاسخ مستدل و منطقی آنها ارائه دهد.
پس مسئول محترم دفتر نماینده و همچنین مسئولین دفاتر در شهرستان های چهارگانه، لطفاً در اظهارات خویش دقت شود،وگرنه پاسخ های بعدی ما شما را در نزد مردم حوزه انتخابیه نمایان تر و سربه زیر میکند…

عباس مشیری-فعال سیاسی اجتماعی

اخبار مرتبطآخرین اخبار