رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
١(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.١(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

رئیس دانشگاه یاسوج: در یک ماه اولی که به دانشگاه آمدم متاسفانه در سطح وسیعی در کل سالن های حوزه ریاست و سالن بیرون و اتاق ها شنود وجود داشت که همه انها را قطع کرده بودند و بقایای انها هنوز مانده بود.

به گزارش دنانیوز احمد عریان در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی امید زاگرس؛ درباره نصب دستگاه های شنود در دانشگاه یاسوج اظهار کرد: نمی دانیم مربوط به چه کسی است ولی از یک ماه اولی که من به دانشگاه یاسوج آمدم این دستگاه های شنود مشخص شد و از مقامات امنیتی درخواست کردیم که بیایند و این دستگاه های شنود را جمع آوری کنند.

وی بیان کرد: بقایای این دستگاه های شنود مثلا در لامپ و نقاطی از ساختمان وجود داشت و برخی از آنها در اتاق رئیس حوزه ریاست دانشگاه بود که قطع شده بودند.

عریان ابراز داشت:  در یک ماه اولی که به دانشگاه یاسوج آمدم متاسفانه در سطح وسیعی در کل سالن های حوزه ریاست و سالن بیرون و اتاق ها شنود وجود داشت که همه انها را قطع کرده بودند و بقایای انها هنوز مانده بود.

وی درخصوص پیگیری از طریق مراجع قانونی برای به نتیجه رسیدن این موضوع نیز اشاره کرد و گفت: به طور مرتب از طریق مراجع قانونی پیگیر هستیم و مطالباتی در زمینه این شنودها داریم که امیدواریم به نتیجه برسد.

اخبار مرتبطآخرین اخبار