رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
١(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.١(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

این دوربین و شنود تا فاصله‌ای مشخص امکان دریافت بر روی گوشی همراه رئیس را داشت و اینکه چرا بعد از عزل نسبت به خنثی سازی این دوربین‌ها اقدام نکرده جای سوال است

به گزارش دنانیوز چند ماهی بعد از رفتن رئیس یکی از دانشگاه‌های استان در اتاق آقای رئیس، دستگاه شنود و دوربین مخفی پیدا شد که این بحث وجود داشت که رئیس سابق برای رئیس جدید به‌پا گذاشته باشد.

بعد از ورود متولیان امر و بررسی‌های لازم مشخص شد آقای رئیس در اتاق خود، لابی دفتر و سالن جلسات نیز دوربین و دستگاه شنود بکار گرفته و سرور آن بر روی کامپیوتر آقای رئیس نصب شده بود که همگی خنثی شدند.

گفته می‌شود این دوربین و شنود تا فاصله‌ای مشخص امکان دریافت بر روی گوشی همراه رئیس را داشت و اینکه چرا بعد از عزل نسبت به خنثی سازی این دوربین‌ها اقدام نکرده جای سوال است.

اما بعد از بارندگی‌های چند روز اخیر و چکه کردن اتاق رئیس حوزه ریاست این دانشگاه و بعد از ریزش سقف کاذب مشخص شد در این اتاق نیز دستگاه شنود و دوربین نصب شده است.

بعد از کشف دوربین و دستگاه شنود در اتاق رئیس حوزه ریاست، کارکنان این دانشگاه نگرانی‌های در این زمینه دارند که این امکان وجود دارد در دیگر اتاق‌ها نیز چنین اقدامی انجام شده باشد.

این موضوع برای افکار عمومی ابهام آفریده که آیا این قضیه علیه مدیر جدید شکل گرفته است و یا خیر و البته در این زمینه نمی‌تواند با قاطعیت اظهار نظر کند زیرا در صلاحیت دستگاه‌های خاص بوده و برای این رسانه امکان ورود به ماهیت موضوع وجود ندارد/منبع مهردنا

اخبار مرتبطآخرین اخبار