رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
١(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.١(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

صبح امروز اجتماع بزرگ بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد در مصلی امام خمینی(ره) شهر یاسوج و دیگر نقاط استان برگزار شد.

به گزارش دنانیوز صبح امروز اجتماع بزرگ بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد در مصلی امام خمینی(ره) شهر یاسوج برگزار شد.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع بسیجیان گفت: امروز 5 آذر با شعار افتخار به گذشته و امید به بسیج نام گذاری شده است.

سرهنگ حمید خرمدل بیان کرد: بسیج مظهر اقتدار است و دشمنان جهانخوار از طرق مختلف مانند جنگ تحمیلی، کودتای نوژه، حملات شیمایی، حمایت از فتنه گران، تهاجم فرهنگی و ترور دانشمندان هسته ای تا به امروز به انقلاب حمله کرده اند، اما مردم با تفکر بسیجی این انقلاب را سرپا نگه داشته اند.
وی افزود: اگر  بخواهیم از افتخارات یاد کنیم، می توان به حوزه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، حوزه نیکوکاری و کمیته امداد، نهضت سواد آموزی و بنیاد مستضعفان اشاره کرد، باید گفت در گذشته در حوزه کشاورزی نیاز های کشور را از خارج وارد می کردیم اما امروز در بخش کشاورزی خودکفا شده ایم، در حوزه اقتصاد37 برابر گذشته صادرات داریم، در بخش زنان بیش از 98 درصد باسواد هستند و در حوزه های آب و برق و گاز  پیشرفت های زیادی صورت گرفته است که با گذشته قابل مقایسه نیست.
سرهنگ خرمدل بیان کرد: در گذشته شاه ایران و ارتش کشور را آمریکا تعیین می کرد و امروز  مردم در همه صحنه های انقلاب حاضر بوده و در تمام سطوح قابل مقایسه با گذشته نیستیم.
وی گفت: امروز تفکر بسیجی پوزه استکبار را به خاک مالیده است و با پیشرفت های زیاد از جمله در حوزه های موشکی، دشمنان بر عیله کشور قطعنامه صادر می کنند.

خرمدل بیان کرد: با همه مشکلات و دشمنی دشمنان، آینده کشور روشن است که باید با قدرت به سمت آرمان های متعالی نظیر ظهور حرکت کنیم و برای تحقق ارزش ها باید ولایت مدار بود، اتحاد وجود داشته باشد، خدمت به مردم اهمیت داده شود، نشاط و شادی بین مردم وجود داشته باشد، و با تفکر بسیجی و انقلابی و کنار گذاشتن اختلافات سلیقه ای به اهداف و آرمان ها  می توان دست یافت.

در ادامه استاندار کهگیلویه و بویر احمد ضمن گرامی داشت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) گفت: 5 آذر برگ ارزشمندی از تاریخ انقلاب اسلامی است که با مروری بر تاریخ کشورها این مسئله را درک می کنیم که هر گاه کشوری مورد هجمه قرار گرفته  از طریق بسیج مردمی بر آن ها پیروز شده است.

 

علی محمد احمدی بیان کرد: 5 آذر روز فرمان امام  خمینی (ره) مبنی بر تشکلیل بسیج بوده که این روز هدف های ارزشمندی را بیان می کند، بسیج کشور نیرویی بوده که با کلام خدا برای استقرار حکومت مستضعفان تشکیل شده  و مستضعفان کسانی هستند که در دنیا و فراز و نشیب های آن به فراموشی سپرده شده اند که بسیج آمده است به محرومان خدمت کند.
وی افزود: امروز اگر کشور نام و نشانی دارد حاصل تفکر بسیجی بوده و این تفکر از مشارکت مردم در جبهه ها و فرهنگ مردم نشأت گرفته که نشانه های آن در افغانستان و عراق و کشورهای همسایه مشاهده می شود.
احمدی گفت: ایستادگی امروز حاصل موشک و سلاح نیست بلکه  حاصل تفکر  بسیجی بوده است که به کشور اقتدار و ایستادگی داده است.
وی افزود: امروز دشمن خاکریز را به اقتصاد، فرهنگ و فضای مجازی کشانده است و در شرایط حاضر نیازمند تفکر بسیجی هستیم  یعنی با بسیجی متفکر و علمی، اقتدار بسیجیان باید افزایش پیدا کند و اگر این اقتدار نباشد نمی توان بر حربه های دشمن پیروز شد.
احمدی بیان کرد: امروز تفکر بسیجی متعهد و مسئول و دلسوز است که این ارزش ها در قواره شهید باکری و زین الدین نهفته بوده و باید نهادینه شود و اگر بسیجی فکر می کنیم باید دغدغه اقتدار کشور را از طریق تلاش و کار و فعالیت و دلسوزی نسبت به مردم  و منافع مردم داشته باشیم و آن را بر منافع خود ترجیح دهیم.
وی اظهار کرد: امام بسیج را برای یک مقطع کوتاه نامگذاری نکرد بلکه حرکت بسیج باید ادامه داشته باشد و افراد در پیشه های مختلف باید این تفکر را ادامه دهند.
احمدی در پایان گفت: امروز دشمن با ابزار جدید نسبت به چهار دهه گذشته وارد صحنه شده که باید  کوچک  و بزرگ را مجهز کرده  که ایران عزیز را به بالاترین مراتب پیشرفت برسانیم که به این وسیله چشم طمع جهانخواران از این کشور قطع شود.
منبع : صبح زاگرس

اخبار مرتبطآخرین اخبار