رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
٠(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.٣(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

مردم تشنه و آرزومند حرکت های انقلابی هستند اما متاسفانه چنین حرکت های آنقدر نایاب شده که گمان می رود دیگر فراموش شده باشند و تنها باید در داستانها دنبال شان بود

در پی موضع گیری های انقلابی حجت الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد و افشای فساد مالی، اداری و بانکی گروهی از ویژه خواران این استان محروم، یاد جمله استاد رحیم پورازغدی افتادم که می گفت: وقتی امام علی(ع) میخواست خطبه بخواند دزد و ظالم و گران فروش و اشرافی و فلان و بهمان همگی به خود می لرزیدن که علی می خواهد به کدامشان حمله کند!
باید این مردم مستضعف که صاحبان اصلی انقلاب هستند خیلی زودتر از این طعم این حرکت ها را می چشیدند و امیدواریم که این برخوردها و موضع گیری ها انقلابی و شجاعانه به سایر نهادها و ادارات سرایت کند و ترس و وحشت سرتاسر وجود رانتخوار و ظالم و مسئولین اشرافی را فرا بگیرد.

مردم تشنه و آرزومند چنین حرکت های انقلابی هستند اما متاسفانه چنین حرکت های آنقدر نایاب شده که گمان می رود دیگر فراموش شده باشند و تنها باید در داستانها دنبال شان بود.
در حکومت اسلامی باید چنین برخوردهای انقلابی تداوم داشته و یک کار روزمره باشد تا کسی جرأت چنین رانت خواری ها و بی عدالتی را به خود ندهد.
نتیجه چنین رفتارهایی وحدت و هم بستگی بیشتر و شکل گیری اعتماد از دست رفته مردم خواهد بود و امید به کارآمدی انقلاب و حکومت اسلامی بیشتر می شود که راه پیروزی نیز همین است.

کی موسم پژمردنشان می آید؟
پایان دل آزردنشان می آید؟
دیدیم زمین خواری شان را یا رب!
کی روز زمین خوردنشان می آید؟

انتهای پیام/

اخبار مرتبطآخرین اخبار