رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • السبت ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
۴(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

رئیش شورای اسلامی شهرستان بویراحمد از برخوردهای سیاسی فرماندار با این مجموعه انتقاد کرد و گفت: بعد از گذشت ۸ ماه از تشکیل شورا هنوز فضای فیزیکی نداریم و تاکنون در هیچ کدام از نشست‌های شورای اداری دعوت نشده‌ایم.

به گزارش دنانیوز محمد دانشی در نشست با بخشداران و سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد اظهار داشت: بعد از گذشت ۸ ماه از زمان تشکیل شورای اسلامی شهرستان بویراحمد هنوز این مجموعه مکان مشخصی برای برگزار جلسات ندارد.

وی با بیان اینکه طبق قانون رئیس شورای اسلامی شهرستان عضو شورای اداری است، عنوان کرد: تاکنون در هیچ کدام از جلسات شورای اداری در ۸ ماه گذشته از شورای اسلامی شهرستان بویراحمد دعوت نشده است.

دانشی با بیان اینکه در شهرستان گچساران فرمانداری خودرو در اخیار شورای شهرستان قرار داده است، ابراز کرد: احساس می‌شود این نوع برخوردها با نگاه سیاسی انجام شده و در مجموع مثل اینکه به کار شورایی اعتقادی ندارند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بویراحمد تاکید کرد: تمامی شوراهای شهرستانی در استان کهگیلویه و بویراحمد دارای فضای فیزیکی بوده ولی شورای اسلامی شهرستان بویراحمد حتی مکانی برای بایگانی کردن اسناد و مکاتبات ندارد.

دانشی بیان کرد: شورای اسلامی شهرستان بویراحمد ریالی اعتبار ندارد و تاکنون حتی برای یکبار اعضای این شورا توسط مسئولان سیاسی شهرستان از جمله شخص فرماندار مورد تقدیر و تجلیل قرار نگرفته‌اند.

وی خواستار بازنگری در طرح هادی روستاهای اطراف شهر یاسوج از جمله مهریان شد و گفت: بسیاری از کوچه‌های روستاهای مهریان، بلهزار، مادوان و سرآبتاوه بن بسته بوده و محل عبور آبرفت و سیل در این روستاها مشخص نشده است.

اخبار مرتبطآخرین اخبار