رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • السبت ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
۴(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه پروژه بیمارستان چرام بالای 15 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، خاطرنشان کرد: اگر کمکی از طریق بنیاد برکت صورت گیرد امید داریم فاز اول پروژه را در سال 97 افتتاح کنیم

به گزارش دنانیوز، اورنگ ایلامی ظهر امروز در حاشیه افتتاحیه پایگاه سلامت ضمیمه چرام با بیان اینکه امسال سازمان جهانی بهداشت نامگذاری خاصی را برای سازمان بهداشت عنوان کرده است،اظهار کرد: این شعار با عنوان پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا، تاکیدی بر اجتماعی شدن امر سلامت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به نقش مردم و سازمان های دیگر در تامین سلامت و با بیان اینکه ارگان هایی مانند جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش در تامین سلامت کمتر از نقش سازمان ما نیست،عنوان داشت:مردم باید در تامین سلامت خودشان مشارکت بیشتری داشته باشند،شبکه در بحث همکاری خیرین سلامت،مشارکت مردمی و همکاری های غیربخشی فعالیت بسیاری باید به خرج داده و این مسائل را در دستور کار قرار دهد.

وی افزود: در همین راستا مهمترین پروژه عمرانی شهرستان چرام، بیمارستان 32 تختخوابی بوده که تقریبا متوقف بود و داشت حذف می‌شد اما با پیگیری به عمل آمده و در برنامه 1404 درمان کشور فعال شد.

این مسئول،ادامه داد: امسال پیگیری هایی داشتیم از طریق سازمان برنامه‌ریزی و مدیریت بودجه کشور که مبلغ 3 میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار برای این بیمارستان در نظر گرفته شده که امیدواریم این اعتبارها پایدار و تخصیص شود.

ایلامی با بیان اینکه پروژه بیمارستان چرام بالای 15 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، خاطرنشان کرد: اگر کمکی از طریق بنیاد برکت صورت گیرد امید داریم فاز اول پروژه را در سال 97 افتتاح کنیم گرچه این پروژه‌ها را سه ساله تحویل می‌دهند

اخبار مرتبطآخرین اخبار