رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
١(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.١(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

امروز خوشحالم که یکی از دغدغه های اصلی عضو فقید شورای مرکزی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه وبویراحمد – جواد – عملیاتی شد و جریان مردمی عدالتخواه، گروه جهادی مردمی ای را به نام آن عزیز سفر کرده راه اندازی کرد و عید امسال به یاد و عشق جواد، خدماتی به مناطق محروم استان عرضه شد

دومین جلسه ی سالانه ی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد را برگزار کرده بودیم و عازم یاسوج شدیم. جواد که همراه خانواده برای تفریحات نوروزی به منطقه ی گچساران اومده بود، نتونست از ابتدا در جلسه ی باغ عمران حضور پیدا کند ولی قبل از ظهر با پدر بزرگوار در نشست حاضر شد و بعد از ناهار هم رفتن.
گفتگوی مختصری کرد و تأکید زیادی بر تعریف پروژه های عملی داشت و رو خدمت رسانی خودجوش به مردم حساسیت نشون داد.
گذشت و چند روز بعد در حالی که دید و بازدید عیدانه ی با بستگان را سپری می کردیم، دکتر نادری عزیز تماس گرفت که کجایی، باید ببینمت.
آدرس دادم و اومدن دنبالم. جواد هم همراش بود
رفتیم خونه ی جواد
جواد پرشور بود
آرام و قرار نداشت
دو مطلب گفت؛ اول اینکه امسال باید یه مؤسسه خیریه یا گروه جهادی راه اندازی کنیم و به مردم مستضعف استان خدمات بدیم.
دوم اینکه باید زمین خوارها رو اروم نزاریم و چوب لای چرخ کانون های ثروت و قدرت بزاریم‌.
چند روز بعد خدا جواد رو برد پیش خودش.
امروز خوشحالم که یکی از دغدغه های اصلی عضو فقید شورای مرکزی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه وبویراحمد – جواد – عملیاتی شد و جریان مردمی عدالتخواه، گروه جهادی مردمی ای را به نام آن عزیز سفر کرده راه اندازی کرد و عید امسال به یاد و عشق جواد، خدماتی به مناطق محروم استان عرضه شد.
ان شاالله با همت همه ی عزیزان تشکیلات و اراده ی پولادین دکتر شایان عزیز، خدمات گروه جهادی جلالفرد به سمت توانمند سازی مستضعفین و عبور از استضعاف هدایت شود.
امسال باید ضمن تقویت گروه جهادی، پیوند میان ثروت و قدرت و شناسایی کانون های ثروت و قدرت و چشمه های زایش تفکر سرمایه داری را در استان دنبال کنیم که خطر تولید مناسبات جدید بر اساس نفوذ این جریان در ابعاد گوناگون کشور به گوش می رسد.
البته که همین نَفْسِ حضور و فعالیت جریان عدالتخواه در استان و استقلال فکری و حریت آن از مشهورات سیاست زده ی روز و بیان نگاه متفاوت و نقد فراجناحی بدون ملاحظات بی مبنا، احساس خطریست برای جریان سرمایه داری که ان شآءالله با عینی کردن پروژه های عملیاتی بتوان عملاً امنیت آنان را به خطر انداخت.
راه و مرام و سلوک آن یار عدالتخواه و عضو شورای مرکزی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد پایدار و روبه رشد باشد‌.

ان شاءالله

انتهای پیام/

اخبار مرتبطآخرین اخبار