رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
١(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.١(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تیم تخصصی خیرین دندانپزشکی جهت ارائه خدمات رایگان به شهرستان لنده سفر می‌کنند.

به گزارش دنانیوز و به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، امین‌الله بابویی، در جلسه هماهنگی سفر تیم تخصصی خیرین دندانپزشکی به شهرستان لنده، ضمن تشریح وظایف افراد تیم پشتیبان، افزود: تیم تخصصی متشکل از دندانپزشکان خیر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به استان سفر خواهند کرد تا در سفری به شهرستان لنده، خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم این منطقه ارائه دهند.

وی تصریح کرد: این تیم با حدود 20 نفر دندانپزشک، پرستار و دستیار دندانپزشک در روزهای پنجم تا دهم فروردین ماه سال آینده در شهرستان لنده مستقر شده تا این بار مردم شریف این شهرستان از خدمات رایگان در دولت تدبیر و امید بهره‌مند گردند.

وی اذعان داشت: در این سفر تیم دانشگاه علوم پزشکی استان با کلنیک‌های سیار دندانپزشکی نیز حضور خواهد داشت تا خدمات خود را در مناطق محروم و دورافتاده شهرستان لنده نیز ارائه دهد.

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این نشست از همه اعضای تیم پشتیبان خواست تا وظایف خواسته شده را به شکل مطلوب انجام دهند تا برنامه ای در شان مردم شریف این شهرستان برگزار گردد.

 نخستین سفر تیم دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سال 1397 به همراه تیم تخصصی خیر دندانپزشکی دانشگاه اصفهان جهت خدمت رسانی به مردم شهرستان لنده از پنجم تا دهم فروردین ماه خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبطآخرین اخبار