رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • السبت ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
۴(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

دست جوانان را گرفته به جای شوراندن بر جانبازی که از حرکت اشتباه خودتان نشأت گرفته است، به استخدام کارخانه لاستیک سبز یا پتروشیمی گچساران درآورید؛ شاید در همان اواخر عمر اداری خود خدا از سر تقصیرات شما گذشت و سبب عاقبت بخیری جناب تان شد

بسمه تعالی
جناب آقای تاجگردون نماینده مردم شریف گچساران و باشت سلام علیکم
این و اولین و آخرین باری نیست و نخواهد بود که شاهد این دعواها و نامه ها و افت و خیزهای جنابتان هستیم. نیامده بنویسم از شخص یا شخصیتی دفاع کنم
آمده ام از انقلاب و امامی دفاع کنم که سال هاست شعارهای دهان پرکن شما و امثال شما استحاله گونه بر اریکه نظام و مدیریتش سوار شده اید و گمان کرده اید تنها میراث دار آن خود و عده ای اندک از زرسالاران و زورمداران میتوانید بمانید و انقلاب را برای خود مطالبه به مطلوب خود نمایید.
آقای تاجگردون به مادر مرحوم تان توهین شد؟ این کار از هرکسی که سر زده است نابخردانه نابه جا و غیرصحیح است اما خود را اصلاح نمایید و با اصلاح خود منتظر اصلاح جامعه خود باشید. این چندمین بار است که ابراز ارادت همفکران و هم پیالگان شما به سران فتنه و خائن و فاسدی که سال ها چوب تاراج هم بر بیت المال هم بر شرف و غیرت این ملت زده اند را دیده و خود بیش از پیش در این مسیر ثابت قدم همراهی و همدلی با سران فتنه داشته اید. چه کسی را از چه میترسانید؟ چه کسی را با چه حرف ها فریب میدهید؟ دوران بزن و درروهای من فرزند فلانم و فلان تمام شده است.
به خمینی افتخار کنید.
به شهیداحمدتاجگردون
به انقلابی که از سفره اش بی نصیب نمانده اید و امروز یل کوچه بن بست شده اید و حس معارضه بهتان دست داده است و خیال خام برتان داشته که اینجا چاله میدان و شما یل بی مثال؟!
عجب
برای همین جوانان پرشور که دورتان جمع شده اما بیکار مانده و جواب سر بالای کارخانه لاستیک سبز و پتروشیمی و حراست نفت و سدچمشیر به آن ها میدهید
باید بگویم جوانان عزیز دعوای ما دعوای فقر و غناست که خمینی کبیر به آموخته است
دعوای ظالم و مظلوم است
دعوای بر سر عدالت است
دعوای عدم امضای طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین نظام از سوی جناب تاجگردون است، دعوا بر سر لابی گری های جناب تاجگردون برای رأی آوری امثال وزیر راه جناب آخوندی و قیافه حق به جناب نماینده شهر در روزی است که داغ بر دل مردم نشسته است.
حتم دارم جناب تاجگردون در خون مسافران هواپیمای تهران – یاسوج به دلیل دفاع از آخوندی در همان ماه ها قبل دخیل است.
حتم دارم جناب تاجگردون در حمایت های خود از دولت اعتدال و فریب مردم و شلاق خوردن کارگران معدن یورت، بیکاری کارگران هپکو هفت تپه همه و همه حتی همین کارگران سد چمشیر گچساران نیز دخیل است. چون در پیروزی دولتی دخیل بوده است و از آن حمایت کرده و هزینه داده است که به بهای توسعه مردم مستضعف و محروم ایران اسلامی را زیر چرخ های خود له کرده و از بین برده است.
جوانان عزیز باید بدانند دعوای انقلاب با زرسالاران و زورمدارانی بوده هست که به دلیل رانت و ویژه خواری ها بر گرده مردم سوار شدند و عامل تشکیل حکومت طاغوتی شدند.
رهبر عزیز ما فرمود دروغگو است آن کسی که مدعی نظام اسلامی است اما به دنبال عدالت نیست.
جوانان باید بدانند پیرمراد تاجگردون و تاجگردون ها میرحسین موسوی در خانه ای زندگی میکند که سال ها پیش با نازلترین قیمت ممکن در زمان هاشمی رفسنجانی به او واگذار شد و امروز هم یاران تاجگردون تاجگردون ها خود تصمیم بر حصر دروغین او داشته اند تا از آن برای خود بت بسازند و جوانان را به امید رفع حصر کذایی به بازی بگیرند.
از ۳۵۰میلیون کروبی و شهرام جزایری
از هفت هزار میلیارد صندوق ذخیره فرهنگیان
از اختلاس برادران روحانی و جهانگیری
حتی باید از خانه اعیانی جناب تاجگردون باید گفت که در تهران و آنچنانی است و آمده و در شهری که سالهاست از نفت تنها دودش را می خورد قیافه ولایت مداری می گیرد.
اما جناب تاجگردون بدانید ولایتمداری در خدمت به مردم است، در عدم هوچی گری و دروغگویی است، چه دروغ ها برای پیروزی روحانی در چندصدمتری همین فلکه سه راهی روا داشتید، خواستم بگویم که ملت فهمیده ما می‌دانند که دعوا بر سر حصر و رفع حصر نیست که حکم خائنان به این نظام و انقلاب بیش از این هاست، حق و حقوق ملت را بیش از این ها پایمال کرده اید و نیک میدانید. جوانانی که پای درس صحیفه حضرت روح الله و امام خامنه ای نشسته اند بیش از اینها گفته ها دارند
و تذکر آخر
علی لاریجانی غلامرضا تاجگردون یکی یقه دیپلمات با ریش و سبیل دیگری یقه دیپلمات بی ریش و سبیل تنها نقطه افتراق همین است
او هم کمی از جنابتان پرونده اش سنگین تر است
دست ها همه بیش از این رو شده است
مردم نیز فهیم و آگاه شده اند
کلام آخر
دروغ نگوییم به مردم، خدمت کنیم، اما به حکم امام و انقلاب، نه تفکر لیبرالی و توسعه گرایانه امثال هاشمی و روحانی! دست جوانان را گرفته به جای شوراندن بر جانبازی که از حرکت اشتباه خودتان نشأت گرفته است، به استخدام کارخانه لاستیک سبز یا پتروشیمی گچساران درآورید. شاید در همان اواخر عمر اداری خود خدا از سر تقصیرات شما گذشت و سبب عاقبت بخیری جناب تان شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبطآخرین اخبار