رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • السبت ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
۴(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و واحد یاسوج، روز دوشنبه ۷ اسفند ماه برگزار شد

به گزارش دنانیوز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان، رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان رویکرد تیم مدیریتی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی را همسو با آرمانهای انقلاب دانست و گفت : نه تنها در شعارها بلکه در عمل باید در راستای آرمانهای امام و انقلاب و در راس آنها استکبار ستیزی تلاش کرد و با عمل به این شعارهای انقلابی کاری کرد که خروجی و ماحصل دانشگاه تربیت نیروهایی انقلابی و دلسوز باشد.

دکتر آرمین محمودی در این مراسم گفت : همه تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه به خصوص در حوزه فرهنگی بکار بردم و در این مورد می توان ادعا کرد بی نظیرترین اتفاقات فرهنگی و طرح های ماندگار در این دوران اتفاق افتاد.

دکتر کرم اله جانی پور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم پس ابراز همدردی با بازماندگان خانواده های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج گفت : خداوند روح مسافران آسمانی این حادثه دلخراش را قرین رحمت قرار دهد و گرچه اثر جانکاه این حادثه برای همیشه باقی خواهد ماند اما برای بازماندگان این مصیبت آرزوی صبر دارم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج ادامه داد : اخلاق مداری رکن اصلی مدیریت و برای موفقیت در مراکز علمی و دانشگاهی حسن خلق و تکریم انسان کلید اصلی است طوری که در مورد اخلاق نیک بزرگان دین نیز توصیه های زیادی دارند.

دکتر جانی پور با ارزشترین سرمایه ها را سرمایه فرهنگی دانست و گفت در دنیا هیچ کس بخاطر فقر مالی مواخذه نمی شود اما فقر فرهنگی سبب بسیاری از مشکلات و ناهنجاری هاست.

در این مراسم با اهدای لوح از زحمات دکتر آرمین محمودی قدردانی و با قرائت حکم دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر کرم اله جانی پور به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و واحد یاسوج معرفی شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبطآخرین اخبار