رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • السبت ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
۴(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی سرپرست جدید دانشگاه یاسوج را منصوب کرد

به گزارش دنانیوز و به نقل از کبنا از یاسوج، با حکم منصور غلامی وزیر علوم، احمد عریان به عنوان سرپرست دانشگاه یاسوج منصوب شد.

رحیمی کمتر از دو سال مسوولیت دانشگاه یاسوج را برعهد داشت.

دکتر عریان دارای دکترای تخصصی دامپزشکی از دانشگاه بریستول انگلستان است و هم اکنون به عنوان استاد و عضو هیأت علمی بخش پاتوبیولوژی در دانشکده‏ ی دامپزشکی دانشگاه شیراز مشغول تدریس و پژوهش می‌‏باشد.

از جمله مسؤولیت‌‏ های اجرایی دکتر عریان می‏توان به ریاست دانشگاه خلیج فارس بوشهر (سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۴)؛ معاون تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز (۱۳۷۶ تا ۱۳۷۹)؛ ریاست مرکز نشر دانشگاه شیراز (۱۳۷۵ تا ۱۳۷۶)؛ مدیر گروه پاتوبیولوژی (۱۳۷۵ تا ۱۳۷۷) و ریاست دانشکده‏ ی دامپزشکی دانشگاه شیراز (۱۳۶۸ تا ۱۳۷۴) اشاره کرد.

تاکنون ۱۸۴ مقاله در Google Scholar ، ۱۳۷ مقاله در SCOPUS و ۹۵ مقاله در PubMed از این استاد دانشگاه شیراز نمایه شده و ۵ کتاب تخصصی توسط وی به چاپ رسیده است.

ارائه‏ ی بیش از ۸۰ مقاله‏ ی علمی در کنفرانس ‏های ملّی و بین المللی؛ مشاوره‏ ی بیش از ۵۰ پایان‏نامه‏ی دوره ‏ی دکترای تخصصی و عمومی؛ کسب عناوین پژوهشگر برگزیده‏ ی دانشگاه شیراز (۷ بار) و پژوهشگر برتر کشور و کسب رتبه‏ ی سوم جشنواره‏ ی خوارزمی در کارنامه‏ ی دکتر عریان دیده می‌‏شود.

22-768x796

انتهای پیام/

اخبار مرتبطآخرین اخبار