رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
١(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.١(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیش‌بینی 8 درمانگاه تخصصی برای استان گفت: بیمارستان یاسوج بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در سال 97 آماده بهره‌برداری خواهد بود

به گزارش دنانیوز و به نقل از فارس، سردار یدالله بوعلی در آئین افتتاح خانه بهداشت روستای ایدنک با اشاره به رویکرد محرومیت‌زدایی سپاه گفت: سپاه و بسیج در راستای ارائه خدمات و رفع محرومیت در مناطق مختلف کشور و استان پروژه‌های خوبی را به بهره‌برداری رسانده است.

وی افزود: در سطح استان پروژههای اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی بسیاری اجرایی و به بهره‌برداری رسیده که نمونه عینی آن را در حوزه بهداشت و درمان با پیش‌بینی و طراحی چندین طرح خانه بهداشت و درمانگاه تخصصی می‌توان مشاهده کرد.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تصریح کرد: تعدادی از این پروژه‌ها با مشارکت و همراهی دستگاه علوم پزشکی و دستگاه‌های مختلف استان اجرایی و به بهره‌برداری رسیده است.

سردار بوعلی یادآور شد: سپاه استان 9 پروژه بهداشتی و درمانی را با مشارکت و یا به تنهایی در سطح استان طراحی، اجرا و به بهره‌‌برداری رسانده و افزایش آن مستلزم تلاش و همراهی سایر دستگاه‌های اداری می باشد.

وی خاطر نشان کرد: بیمارستان یاسوج نمونه‌ای از پروژه‌های اجرایی شده در استان بوده که 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به پیش‌بینی 8 درمانگاه تخصصی برای استان اشاره و ادامه داد: 2 درمانگاه یاسوج و گچساران احداث و به صورت کاملاً تخصصی به بهره‌برداری رسیده و مابقی در سال‌های آینده نیز احداث خواهند شد.

سردار بوعلی با اشاره به کلنگ زنی 4 پروژه اورژانس جاده‌ای در استان گفت: با مشارکت بانک انصار 3پروژه خانه بهداشت در کمتر از سه ماه ساخته و به بهره‌برداری رسید و هر جایی که احساس کنیم مشکلی وجود دارد فوراً وارد عمل خواهیم شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبطآخرین اخبار