رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • السبت ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
۴(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اجلاسیه ” نماز و فضای مجازی” در یاسوج خبر داد.

به گزارش دنانیوز از یاسوج، فتاح محمدی ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: اجلاسیه سراسری نماز 30 آذرماه با حضور جمعی از مسئولان کشوری و فرهنگی  در هرمزگان برگزار می‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اجلاسیه استانی” نماز و فضای مجازی” تا قبل از پایان آذرماه در یاسوج خبر داد و گفت: انتظار می‌رود دستگاه اجرایی برای برگزاری هرچه بهتر این اجلاسیه تلاش کنند.

وی گفت: سایت و پوستر این اجلاسیه از سوی حوزه فناوری استانداری طراحی شده است که می‌طلبد اداره کل ارشاد  برای چاپ و تکثیر این پوستر ما را یاری کند.

محمدی با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در خصوص مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی، بیان کرد: سبک زندگی اسلامی یکی دیگر از فرمایشات مقام معظم رهبری بود که در این خصوص معیارها و راهبردهایی ابلاغ کردند که باید در این راستا اقدام کرد.

وی افزود:  در  راستای نهادینه سازی سبک زندگی ایرانی اسلامی از عملکرد خود رضایتی نداریم و نتوانستیم به سطح مطلوبی در این زمینه دست یابیم و این حوزه نیازمند یک همت جهادی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.

محمدی اظهار داشت: انتظار می‌رود با توجه به مصوبات قبلی شورای فرهنگ عمومی استان هر یک از شهرستان‌های 8 گانه  یک روز را با توجه به ویژگی‌های آن منطقه به نام شهرستان خود نامگذاری و برنامه‌های متنوع فرهنگی در این خصوص در آن مناطق برگزار شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

اخبار مرتبطآخرین اخبار