رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
١(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.١(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

تیم هندبال نفت و گاز گچساران با شکست نماینده استرالیا، هفتم جهان شد.

به گزارش دنانیوز از گچساران، پسران بام نفتی ایران در آخرین دیدار خود با پیروزی در مقابل استرالیا هفتم جهان شدند. تیم هندبال نفت و گاز گچساران که تنها نماینده قاره آسیا در این مسابقات حضور داشت در اولین حضور خود موفق شد به عنوان هفتمی این مسابقات دست پیدا کند.

پسران بام نفت ایران که به نمایندگی از قاره آسیا در این مسابقات حضور پیدا کرده بودند با ترکیب: محمد قاسمی، میلاد قلندری، امید سکناری، میثاق زارعی، مهرداد صمصامی، کاظم جمعه‌پور، کامران نصرتی، مجتبی حیدرپور، علی رحیمی، غریب فراصت، حسین صالحی، ایمان ارپناهی، احسان ارپناهی، نوید زمانی‌زاده، عارف عالی‌زاده، در این مسابقات حضور یافتند. سرمربیگری این تیم بر عهده آزاد منجیری بود که در این فصل به جای مهران کیخایی بر نیمکت نفت گچساران نشسته است.

هندبالیست‌های نفت گچساران در آخرین دیدار خود در در کشور قطر در مقابل نماینده استرالیا قرار گرفتند که موفق شدند این تیم را شکست دهند. نفتی‌های گچساران در نیمه اول این مسابقه 13 بر 12 بازی را به سود ایران به پایان رساندند. در ادامه مسابقه نماینده آسیا با نتیجه 14 بر12 بر حریف غلبه کرد تا در نهایت این نفتی‌های گچساران باشند که با حساب 27 بر 24 بر نماینده استرالیا غلبه کنند. پسران نفت گچساران که سال گذشته به مقام چهارمی آسیا دست پیدا کرده بودند در اولین حضورشان در جام باشگاه‌های جهان هفتم جهان شدند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط



آخرین اخبار