رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
٠(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.٣(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

سرمربی تیم هندبال فرازبام کهگیلویه گفت: هندبال جوانان کهگیلویه قابلیت کسب سکوی قهرمانی در مسابقات مرحله دوم کشوری سبزوار که هفتم اسفند ماه برگزار می شود را دارد اما متأسفانه مشکل مالی این تیم برای حضور در رقابت‌ها شانس قرار گرفتن روی سکو را می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز از دهدشت، مهدی رهبری در جمع خبرنگاران با اشاره به وجود استعدادهای خوب و توانمندی‌های ورزشکاران رشته هندبال در شهرستان کهگیلویه اظهار داشت: فیزیولوژی جوانان این شهرستان متناسب با این رشته ورزشی است و در صورتی که این رشته ورزشی مورد توجه مسئولان قرار گیرد شانس قهرمانی در سطح ملی و بین المللی برای آنها وجود دارد.

سرمربی تیم هندبال فرازبام کهگیلویه با بیان اینکه در چند سال گذشته 140 بازیکن در سطوح مختلف نونهالان، نوجوانان و جوانان در رشته هندبال آموزش داده است، گفت: متاسفانه به دلیل اینکه سالن شهرداری را بیش از یک ماه به واسطه اختلاف بین فرمانداری و شهرداری از ما گرفته اند و به دلیل نداشتن محل مناسبی برای تمرین نزدیک به یکصد بازیکن آماده این تیم رها شده است.

وی با بیان اینکه در چند سال گذشته هزینه های این باشگاه توسط مهندس پارسایی تامین شده است، افزود: به دلیل نبودن اسپانسر در شهرستان و استان بضاعت مالی یک نفر به تنهایی نمی تواند هزینه 140 بازیکن و عوامل اجرایی را تامین کند.

رهبری با بیان اینکه تیم هندبال در رده جوانان برای شرکت در رقابت‌های کشوری که قرار است هفتم اسفند ماه در سبزوار برگزار شود هزینه اعزام ندارد، خاطرنشان کرد: هندبال جوانان کهگیلویه قابلیت کسب سکوی قهرمانی در این دوره از رقابت‌ها را دارد اما متأسفانه مشکل مالی این تیم برای حضور در رقابت‌ها شانس قرار گرفتن روی سکو را می گیرد.

سرمربی سابق هندبال نوجوانان کشور با بیان اینکه وقتی می‌توانیم به اهداف طراحی شده برای رسیدن به سهمیه لیگ برتر دست پیدا کنیم که مجموعه با ذهن آرام و بدون دغدغه فعالیت داشته باشند، عنوان کرد: فرازبام که در لیگ دسته اول شرکت می‌کند یکسری مشکلاتی دارد که برای عوامل تیم پذیرفته و تاکنون با این مشکلات کنار آمده‌اند اما ادامه این روند و نبود منابع مالی شانس خوب صعود از این مرحله و رسیدن به مرحله اصلی را از تیم می گیرد.

رهبری با بیان اینکه صعود به لیگ برتر نقشه راه هندبالیست‌های شهرستان پس از رفع مشکلات مالی است، تصریح کرد: هیئت هندبال حتی توان تأمین هزینه‌های جاری تیم را ندارد.

وی تأمین منابع مالی را مهمترین خواسته از مسئولان دانست و گفت: از مسئولان خواهش می‌کنیم برای مرتفع شدن مشکلات مالی تیم همت و اراده به خرج دهند.

وی به تعهدات مالی عدل هاشمی‌پور نماینده مردم شهرستان در مجلس اشاره و ضمن قدردانی از توجه وی به ورزش هندبال گفت: از مجموع 180 میلیون تومان که قرار بود به این تیم پرداخت شود نزدیک به 40 میلیون تومان تحقق یافته و در صورت محقق شدن این تعهد بسیاری از مشکلات هندبال مرتفع می شود.

سرمربی فرازبام دهدشت دعوت از چهار بازیکن نوجوان و سه بازیکن نونهال به تیم ملی را از جمله موفقیت‌های هندبال در شهرستان عنوان کرد و گفت: در صورت مساعدت مسئولان و به ویژه نماینده مردم شهرستان در مجلس افتخارات بیشتری برای شهرستان کسب می شود.

وی با بیان اینکه زمانی برای از دست دادن نداریم، تصریح کرد: در صورتی که منابع مالی مورد نیاز برای اعزام تیم به مسابقات کشوری سبزوار تامین نشود فرصت مناسبی که پیش آمده به راحتی از دست می رود.

IMG_0122 IMG_0124 IMG_0125 IMG_0126 IMG_0128 IMG_0129 IMG_0130

اخبار مرتبطآخرین اخبار