رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
١(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.١(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه یک دهنه تونل مهم 1000 متری که نزدیک به 700 متر آن کار شده و به زودی باز می‌شود، افزود: با بهره‌برداری از این تونل سرعت عملیات اجرایی پروژه پاتاوه- دهدشت افزایش می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز از دهدشت، سید موسی خادمی صبح امروز در بازدید از پروژه پاتاوه- دهدشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدواریم طلسمی که بعد سال‌ها بر روی این پروژه افتاده بود شکسته و این جاده مهم ارتباطی در دولت امید تا پایان سال مالی 96 به بهره برداری برسد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به فعال بودن عملیات اجرایی تونل‌های این پروژه، گفت: بخش ابتدایی قطعه سوم پروژه پاتاوه- دهدشت در حال انجام است و ظرف مدت چند ماه آینده 25 کیلومتر این پروژه از لوداب به سمت قلعه گل تحویل داده می‌شود.

وی با اشاره به فعال بودن عملیات اجرای پروژه پاتاوه – دهدشت بعد از وقفه‌ای که داشت، گفت: خوشبختانه در سفر ریاست محترم جمهور اعتبارات خوبی برای این پروژه منظور شده است.

خادمی با اشاره به اینکه برای این پروژه در سال‌های 95 و 96 نزدیک به 200 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: یکی از مصوبات سفر هیئت دولت به استان کهگیلویه وبویراحمد این است که این پروژه تا پایان سال مالی 96 به بهره‌برداری برسد.

وی با بیان اینکه برنامه زمانبندی پیمانکار ارائه شده، افزود: انجام پل‌های خاص یکی از مشکلات اصلی این پروژه بود و عملیات اجرایی چند تا از این پل‌ها شروع و عملیات اجرایی تعداد دیگری از این پل‌های خاص نیز در آستانه آغاز شدن است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه در این پروژه نزدیک به یک هزار متر اجرای پل خاص داریم و در حال حاضر 4 تا از این پل‌ها در حال انجام است، عنوان کرد: نزدیک به 8 کیلومتر اجرای تونل باید انجام شود که تا الان 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با بیان اینکه یک دهنه تونل مهم 1000 متری که نزدیک به 700 متر آن کار شده و به زودی باز می‌شود، افزود: با بهره‌برداری از این تونل سرعت عملیات اجرایی پروژه پاتاوه- دهدشت افزایش می‌یابد.

برنگ پور/

اخبار مرتبطآخرین اخبار