رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
٠(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ٠.٣(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عمرانی حوزه ورزش ۸۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

به گزارش دنانیوز، امیررضا خادم پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران کل قدیم و جدید ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه 5 ماه ورزش و جوانان این استان به علت مسئله جابه‌جایی مدیرکل با چالش‌های بیشتری از گذشته رو‌به‌رو بود، اظهار داشت: امید است با حضور مدیر جدید و تعامل و هماهنگی مجموعه ورزش استان با حوزه استانداری شاهد توسعه و پیشرفت ورزش در این استان باشیم.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزرات ورزش و جوانان با اشاره به وجود ظرفیت‌های فراوان در حوزه ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: تا قبل از پایان سال جاری به طور قطع برای بررسی مشکلات حوزه ورزش به این استان سفر دیگری داریم.

وی به انتظارات خود از مدیریت جدید اشاره کرد و افزود: وجود تعامل سازنده با نمایندگان استان ، حوزه استانداری و خیران جهت رشد و شکوفایی ورزش در این استان باید مدنظر قرار بگیرد.

خادم با اشاره به نفت خیر بودن استان کهگیلویه وبویراحمد و محدودیت اعتبارات وزارت ورزش و جوانان خواستار پیگیری جذب اعتبارات از محل نفت و گاز شد و تصریح کرد: نباید به علت مشکلات مالی و رفاهی سبب از بین رفتن فرصت‌هایی طلایی در استان شد.

وی با اشاره به اینکه نیمی از جامعه ورزش کشور را بانوان تشکیل می‌دهند، بیان کرد: تقریبا کمتر از یک پنجم اعتبار ورزش برای بانوان هزینه می‌شود ولی آنها به مراتب نتیجه‌ها و افتخارات بیشتری را نسبت به آقایان برای کشور به ارمغان می‌آورند.

خادم توجه به ورزش بانوان و جوانان را از اولویت‌های کاری مدیر جدید دانست و افزود: با توجه به وجود 54 سمن در استان در حوزه ورزش می‌توان از ظرفیت این سازمان‌های مردم نهاد برای توسعه ورزش کمک گرفت.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزرات ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزش و هنر به عنوان دو بال برای سعود و ترقی یک کشور هستند، بیان کرد: مردم از مشکلات بسیاری رنج می‌برد ولی کسب افتخار در این حوزه سبب تقویت روحیه امید و شادابی در بین مردم می‌شود.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود مدیرکل جدید از ظرفیت خیرین برای توسعه ورزش استفاده کند و زمینه حضور بخش خصوصی و حمایت آنها از جامعه ورزشی استان را فراهم کند.

خادم با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام حوزه ورزش در کشور عنوان کرد: 80 هزار میلیارد ریال برای طرح‌های عمرانی ورزش و جوانان نیاز است و در طول سه سال گذشته با توجه به این پروژه‌های نیمه تمام پروژه جدیدی در کشور آغاز نشد.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبطآخرین اخبار