رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۲۲ شوال ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 26 June
 • اوقات شرعی

یاسوج
٢۶(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢۴.١٣(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١٣(in)

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز: با توجه به برگزاری جلسات متعدد و تکمیل تدریجی ساختار نیروی انسانی پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز در برخی از شهرستان های استان جمعی از اعضای شورای سیاستگزاری این پایگاه خبری تحلیلی استانی به دعوت lمهندس سید علی کاظم سیاوش سرپرست پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز در شهرستان لنده برای هماهنگی های بیشتر […]

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز: با توجه به برگزاری جلسات متعدد و تکمیل تدریجی ساختار نیروی انسانی پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز در برخی از شهرستان های استان جمعی از اعضای شورای سیاستگزاری این پایگاه خبری تحلیلی استانی به دعوت lمهندس سید علی کاظم سیاوش سرپرست پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز در شهرستان لنده برای هماهنگی های بیشتر و تدوین برنامه ی کوتاه مدت به شهرستان لنده دعوت شدند.

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز بر این باور است متأسفانه نگاه جامع و دقیقی به فرمایشات راهبردی امام خامنه‌ای نداریم و با رویکردی تک بعدی به بیانات ایشان ، از پرداختن به سایر حوزه ها و مطالبات هوشمندانه ی معظم له غفلت می ورزیم . حدود 10ماه از ابتدای سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی می گذرد در حالی که از برگزاری یک همایش علمی و تخصصی ، مناظره ، ویژه نامه و برنامه ای پیرامون مفهوم شناسی و الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی در استان ، هیچ خبری نیست . شایسته است استانی که بیشترین مجاهدت‌ها را با تقدیم بیشترین شهید نسبت به جمعیت تقدیم کشور عزیزمان کرده است ، حرکتی علمی و کاربردی در راستای تدوین نظام جامع مدیریت جهادی در استان را آغاز کند .

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز برا ین باور است فضای رسانه ای استان از فقدان سه عنصر اساسی در رویکرد ها رنج می برد . عدالت ، نقد و نظارت .

هنوز چهار چوب دقیق و نظام مشخصی از مفهوم نقد منصفانه ، چالشی و متخلق به اخلاق اسلامی وجود ندارد . فضای رسانه ای ما مملوء از بی اخلاقی‌ها و اهانت‌ها به بهانه‌ی نقد است . نقش نظارتی مردم بر دولت و تأثیرگذاری جدی تر مردم درسرنوشت خویش و عملکرد مسئولین با تقویت بعد نظارتی مردم بر حکومت و مطالبه‌گری و پرسشگری امکانپذیر است . آیا روح حاکم بر تمامی مناسبات و برنامه ریزی های کلان استان ، نسبتی با عدالت به عنوان اساس ترین مسئله ی نظام در دهه ی پیشرفت و عدالت دارد. تقویت سه رویکرد فوق از اولویت‌های اصلی دنانیوز می باشد .

گفتنی است پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز قصد دارد تا در تمام شهرستان های استان کادر خود را تکمیل و طبق قانون به انجام رسالت های مطبوعاتی متناسب با دهه ی پیشرفت و عدالت بپردازد.

اخبار مرتبط

نظرات

 • سلام و عرض تبریک و تهنیت هم بمناسبت آغاز سال 94 و هم نامگذاری معنادار و مدبرانه ی سال همدلی و همزبانی .
  تشکر میکنم از آقای جهانبخش که با ارسال آدرس سایت دنانیوز در اولین روز سال نو توفیق دیار دیجیتالی دوستان این سایت را مهیا ساخت .
  برای دست اندرکاراه و قلم زنان و خبرنگاران این سایت آرزوی سربلندی دارم .
  ان شالله با دقت و تیزبینی و بصیرت و همنوایی با همدلی و همزبانی در سطح استان رسالت حرفه ای و مذهبی و سیاسی و اطلاع رسانی خود را به انجام برسانید.
  رسانه ها افسران قدرت نرم جمهوری اسلامی هستند که با درک این موقعیت و انجام مطلوب این هدف میتوانند سیاست تخریب و تهاجی دشمن عنود را بایکوت کنند.آخرین اخبار