رفتن به بالا

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • السبت ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 February
  • اوقات شرعی

یاسوج
۴(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 70 درصد از اعتبارات استانی و دو درصد نفت و گاز امسال این استان جذب شد.پژمان نیک اقبال افزود: یک هزار و 500 میلیارد ریال امسال از محل اعتبارات تملک دارایی و دو درصد نفت و گاز به پروژه های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.وی بیان کرد: […]


معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 70 درصد از اعتبارات استانی و دو درصد نفت و گاز امسال این استان جذب شد.پژمان نیک اقبال افزود: یک هزار و 500 میلیارد ریال امسال از محل اعتبارات تملک دارایی و دو درصد نفت و گاز به پروژه های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.وی بیان کرد: بیش از یک هزار و 700 پروژه عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجرا است.

نیک اقبال اظهار کرد: این پروژه ها در حوزه های مختلف شامل راه، انرژی، آب، عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان، ورزش، فضای آموزشی، گردشگری، فرهنگی و مذهبی در دست اجرا هستند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از این طرح ها مربوط به سال های گذشته است، عنوان کرد: این پروژه ها به طور میانگین حدود 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

نیک اقبال با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این طرح ها رضایت بخش است، ابراز داشت: تکمیل و افتتاح پروژه های نیمه تمام از اولویت های مهم کاری مسوولان استانی و شهرستانی است.

منبع : عصر دنا

اخبار مرتبطآخرین اخبار