تاریخ خبر:آذر ۱۲, ۱۳۹۷ شماره خبر:27222

ماجرای جاسازی شنود در دانشگاه یاسوج تایید شد
جزئیات جدید از ماجرای دستگاه شنود در اتاق رئیس دانشگاه یاسوج

رئیس دانشگاه یاسوج: در یک ماه اولی که به دانشگاه آمدم متاسفانه در سطح وسیعی در کل سالن های حوزه ریاست و سالن بیرون و اتاق ها شنود وجود داشت که همه انها را قطع کرده بودند و بقایای انها هنوز مانده بود.

به گزارش دنانیوز احمد عریان در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی امید زاگرس؛ درباره نصب دستگاه های شنود در دانشگاه یاسوج اظهار کرد: نمی دانیم مربوط به چه کسی است ولی از یک ماه اولی که من به دانشگاه یاسوج آمدم این دستگاه های شنود مشخص شد و از مقامات امنیتی درخواست کردیم که بیایند و این دستگاه های شنود را جمع آوری کنند.

وی بیان کرد: بقایای این دستگاه های شنود مثلا در لامپ و نقاطی از ساختمان وجود داشت و برخی از آنها در اتاق رئیس حوزه ریاست دانشگاه بود که قطع شده بودند.

عریان ابراز داشت:  در یک ماه اولی که به دانشگاه یاسوج آمدم متاسفانه در سطح وسیعی در کل سالن های حوزه ریاست و سالن بیرون و اتاق ها شنود وجود داشت که همه انها را قطع کرده بودند و بقایای انها هنوز مانده بود.

وی درخصوص پیگیری از طریق مراجع قانونی برای به نتیجه رسیدن این موضوع نیز اشاره کرد و گفت: به طور مرتب از طریق مراجع قانونی پیگیر هستیم و مطالباتی در زمینه این شنودها داریم که امیدواریم به نتیجه برسد.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات