تاریخ خبر:مهر ۲۸, ۱۳۹۷ شماره خبر:26924

به دنبال استخدام های بی ضابطه ؛
پیگیری قابل تحسین رئیس شورای اسلامی باشت در خصوص استخدامی های بدون برگزاری آزمون در منابع طبیعی باشت

در پی مراجعه عده ای از جوانان شهر باشت و اعتراض به نحوه استخدام ۵ نفر نیرو در منابع طبیعی شهرستان باشت، رئیس شورای اسلامی این شهر با ارئه توضیحاتی در مورد دفاع از حق مردم تأکید کرد.

به گزارش دنانیوز نادر گرامی رئیس شورای شهر شهر باشت در پی اعتراض عده ای از جوانان ، بلافاصله طی تماس تلفنی با گرجی، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان پیگیر موضوع شد.

وی با تأیید این موضوع ، بکارگیری نیروها را از طریق اختصاص اعتبار فرمانداری به جذب ۵ نیرو اعلام کرد و استخدام این نیروها را بدون نیاز به آزمون و انتخابی اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در تماس با گرجی رئیس اداره منابع طبیعی خواستار برگزاری آزمون و شرایط منصفانه برای استخدام جویندگان کار شدیم ، اضافه کرد: رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان باشت داشتن کارت همیار طبیعت را تنها شرط مهم استخدام این افراد اعلام کرد در صورتی که تعداد زیادی از جوانان در حوادث غیرمترقبه و سایر اتفاقات همیار طبیعت هستند.
گرامی اظهار داشت: پیگیری شورای اسلامی شهر باشت تنها به اینجا ختم نشد و ناگزیر از طریق حراست و مدیرکل منابع طبیعی استان موضوع را پیگیری کردیم که حکمتیان از موضوع استخدام ۵ نفر نیرو در شهرستان و بدون آزمون ابراز بی اطلاعی کردند.
رئیس شورای اسلامی باشت با رایزنی های صورت گرفته، قرار است مدیرکل منابع طبیعی استان با سفر به شهرستان این موضوع را پیگیری نمایند.
گرامی تصریح کرد: شورای اسلامی به عنوان وکیل مردم و بنا به درخواست آنها موظف است از این خواسته به حق جوانان شهرستان دفاع نمایند تا شاهد استخدام های قانونی جوانان باشیم


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات