تاریخ خبر:تیر ۱, ۱۳۹۷ شماره خبر:26835

طی انتخاباتی
اعضای نظام‌ مهندسی کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد+اسامی

پنجمین دوره انتخابات «سازمان نظام‌مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی» استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

به گزارش دنانیوز امروز جمعه (یکم تیرماه ۹۷) پنجمین دوره انتخابات «سازمان نظام‌ مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی» استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

۳۰ نفر برای پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام‌مهندسی کشاورزی اعلام کاندیداتوری کردند، در این انتخابات علاوه بر موضوعات صنفی، مسائل سیاسی نبز حاکم بود.

رقابت نفس‌گیری که بین دو گروه اصلاح‌طلب و اصولگرا به وقوع پیوست.
چانه‌زنی و رایزنی در محوطه محل سالن ترویج جهاد کشاورزی بین کاندیداها و هواداران آنان به اوج خود رسیده بود. کشاورزان مهندس بیان می‌کردند این انتخابات رقابت بین دو گروه سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا است. اگر چه مسائل قومی و منطقه‌ای نیز مطرح می‌شد. اما این رقابت بالاخره بعد از ساعت‌ها و بر قراری یک نظم خشک به اتمام رسید.

در این انتخابات محمد نعمتی ۳۶۹ رأی، سلمان تاج‌الدینی ۲۳۱  رأی، صادق باقرنیا ۱۸۴ رأی، مهران بنیادی ۱۵۶ رأی، داریوش حصار ۱۴۸ رأی و سید کرامت اله دیدگاه ۱۴۱ رأی، شهرام عسکری ۱۲۲ رآی به عنوان اعضای اصلی این شورا انتخاب شدند.

همچنین علی‌بخش شجاعی‌نژاد با ۱۱۹ رأی و اسحاق رستمی ۱۰۴ رأی به عنوان اعضای علی البدل معرفی شدند.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات