تاریخ خبر:خرداد ۳۱, ۱۳۹۷ شماره خبر:26827

رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد
سازمان بازرسی کهگیلویه و بویراحمد به مسئله استخدام‌ها فله ای ورود پیدا کرد

رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد: چند تا مدیر در خصوص استخدام‌های فله‌ای تحت تعقیب هستند که با آن‌ها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

به گزارش دنانیوز حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا مزارعی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چرا علت سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج هنوز روشن نیست، اظهار کرد: بررسی علت سقوط سانحه هوایی یاسوج خارج از وظایف دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد اما دستگاه قضایی به جهت همراهی و همدردی با مردم در کار جستجو و شناسایی اجساد جان‌باختگان همکاری و وظایفی را پذیرفت، اما اینکه علت سقوط سانحه هوایی یاسوج چه بوده، خارج از عهده وظایف دستگاه قضایی است و شرکت فرانسوی به نتیجهٔ کامل و جامع در این خصوص دست پیدا نکرد.
رئیس دستگاه قضای استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه عده‌ای از مدیران تحت هر عنوانی دست به استخدام و به‌کارگیری فله‌ای نیروهای خود و نمایندگان زدند که درواقع این کار آنان بی‌اعتمادی در جامعه را افزایش می‌دهد، اظهار کرد: به مسئله استخدام‌های فله‌ای ورود پیدا کردیم و حتی کار آن دسته از مدیران را که با نمایندگان مجلس در این رابطه هماهنگی‌هایی انجام دادند، پیگیری کردیم، سازمان بازرسی ورود و مکاتبه کرد، حتی آن‌کسانی که با دخالت نمایندگان و مدیر در استان به کار گرفته را پیگیری کردیم.
مزارعی افزود: اینکه ۱۰۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی استخدام شود خیلی خوب است اما اینکه آن ۱۰۰ نفر چه کسانی باشد، فامیل، پسرخاله و پسرعمو مدیر باشد جای بحث و مشکل است.
وی تصریح کرد: سازمان بازرسی استان کهگیلویه و بویراحمد به مسئله استخدام‌ها ورود پیدا کرد و تعدادی از مدیران هم آمدند و پرونده اجرایی دارند.
وی اضافه کرد: روی پرونده‌ها کار می‌شود اگر برای ما اعمال شود که این مسئول چند تا از این فامیل‌هایش را در سیستم آورده است، قطعاً برخورد قانونی خواهد شد.
این را سازمان بازرسی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بعضی مدیران از این ناراحت و گلایه‌مند هستند که چرا سازمان بازرسی استان هرروز ما را در این رابطه می‌آورد و می‌برد. چند تا مدیر در خصوص استخدام‌های فله‌ای تحت تعقیب هستند که با آن‌ها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات