تاریخ خبر:خرداد ۲, ۱۳۹۷ شماره خبر:26732

به دنبال اظهارات زارعی در خصوص احداث پتروشیمی شقاوه
دعوت واحد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج از زارعی برای تشریح چگونگی اشتغال زایی پتروشیمی سقاوه

درصورتیکه آقای زارعی بتواند از حداقل ایجاد ۲۰۰۰شغل مستقیم و غیرمستقیم که بواسطه پتروشیمی سقاوه ایجاد می شود دفاع کنند و جامعه دانشگاهی اقناع گردد ،صدها نفر دانشجو و استادی که هم اکنون به دلیل ابهامات زیست محیطی ،اشتغال ،آب و معارضات محلی و …منتقد اجرای این پروژه هستند ، بعنوان حامی اصلی ایشان و دولت در این پروژه وارد میدان خواهد شد و کمک خواهند نمود .

به گزارش دنانیوز در روزهای اخیر شاهد بودیم جناب آقای زارعی  نماینده محترم  بویراحمد و دنا طیاعلام کردند که با احداث پتروشیمی سقاوه ۶۵۰۰شغل مستقیم وغیرمستقیم ایجادمی شود به دنبال این مصاحبه واحد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج از اقای زارعی باری تشریح چگونگی در پروژه پتروشیمی سقاوه دعوت بعمل آورد.
واحد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج ضمن تقدیر و استقبال از این خبر امیدوار کننده  از نماینده بویراحمد و دنا جناب  آقای زارعی دعوت می نماید تا با حضور  در دانشگاه یاسوج نسبت به تشریح اشتغال آفرینی این پروژه  جهت ۶۵۰۰ نفر  برای جامعه دانشگاهی خصوصا دانشجویان علوم پایه ؛فنی مهندسی  که به شدت به دنبال اشتغال  هستند ،اقدام نماید بدون شک  این مژده بی نظیر موجی از خوشحالی را در بین دانشجویان ایجاد خواهد نمود .
لازم به ذکر است درصورتیکه ایشان  بتواند از حداقل ایجاد ۲۰۰۰شغل مستقیم و غیرمستقیم  که بواسطه پتروشیمی سقاوه ایجاد می شود دفاع کنند و جامعه دانشگاهی اقناع گردد ،صدها نفر دانشجو و استادی که هم اکنون به دلیل ابهامات زیست محیطی ،اشتغال ،آب و معارضات محلی و …منتقد اجرای این پروژه  هستند ، بعنوان حامی اصلی ایشان و دولت در این پروژه وارد میدان خواهد شد و کمک خواهند نمود .

نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات