تاریخ خبر:خرداد ۱, ۱۳۹۷ شماره خبر:26721

در نشست با بخشداران و سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد مطرح شد:
نگرانی رئیس شورای شهرستان بویراحمد از برخوردهای سیاسی فرماندار

رئیش شورای اسلامی شهرستان بویراحمد از برخوردهای سیاسی فرماندار با این مجموعه انتقاد کرد و گفت: بعد از گذشت ۸ ماه از تشکیل شورا هنوز فضای فیزیکی نداریم و تاکنون در هیچ کدام از نشست‌های شورای اداری دعوت نشده‌ایم.

به گزارش دنانیوز محمد دانشی در نشست با بخشداران و سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد اظهار داشت: بعد از گذشت ۸ ماه از زمان تشکیل شورای اسلامی شهرستان بویراحمد هنوز این مجموعه مکان مشخصی برای برگزار جلسات ندارد.

وی با بیان اینکه طبق قانون رئیس شورای اسلامی شهرستان عضو شورای اداری است، عنوان کرد: تاکنون در هیچ کدام از جلسات شورای اداری در ۸ ماه گذشته از شورای اسلامی شهرستان بویراحمد دعوت نشده است.

دانشی با بیان اینکه در شهرستان گچساران فرمانداری خودرو در اخیار شورای شهرستان قرار داده است، ابراز کرد: احساس می‌شود این نوع برخوردها با نگاه سیاسی انجام شده و در مجموع مثل اینکه به کار شورایی اعتقادی ندارند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بویراحمد تاکید کرد: تمامی شوراهای شهرستانی در استان کهگیلویه و بویراحمد دارای فضای فیزیکی بوده ولی شورای اسلامی شهرستان بویراحمد حتی مکانی برای بایگانی کردن اسناد و مکاتبات ندارد.

دانشی بیان کرد: شورای اسلامی شهرستان بویراحمد ریالی اعتبار ندارد و تاکنون حتی برای یکبار اعضای این شورا توسط مسئولان سیاسی شهرستان از جمله شخص فرماندار مورد تقدیر و تجلیل قرار نگرفته‌اند.

وی خواستار بازنگری در طرح هادی روستاهای اطراف شهر یاسوج از جمله مهریان شد و گفت: بسیاری از کوچه‌های روستاهای مهریان، بلهزار، مادوان و سرآبتاوه بن بسته بوده و محل عبور آبرفت و سیل در این روستاها مشخص نشده است.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات