تاریخ خبر:اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۷ شماره خبر:26709

به همت معاونت علمی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد:
آموزش تکنیک‌های تست کنکور در شهرستان لنده ارائه می‌شود

معاون علمی پژوهشی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده آموزش تکنیک‌های جمع‌بندی وو تست کنکور در شهرستان لنده ارائه می‌شود.

به گزارش دنانیوز “حمیدآذربو” طی گفت‌وگویی اظهار داشت: دربخش علمی تیمی متشکل از دانشجویان با رتبه‌های برتر کنکور در رشته‌های پزشکی ، دندان پزشکی و… با محوریت مشاوره تحصیلی انگیزشی بصورت جهادی ورایگان به دانش آموزان مستعد یاری می رسانند و تا روز کنکور تلفنی و حضوری به دانش آموزان خدمت رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه این دانشجویان رتبه‌های تک رقمی و ممتاز کنکور هستند، عنوان کرد: آقای جلیل رتبه ۳کنکور سراسری در همین راستا روز جمعه ۲۸اردیبهشت ساعت ۱۷ عصر سالن خدیجه کبری (س)آموزش پرورش لنده بصورت حضوری تکنیک‌های جمع‌بندی و تست کنکور به همراه پاسخگویی به سوالات را خواهند داشت.

IMG-20180517-WA0001

معاون علمی پژوهشی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد افزود: از همکاری آموزش پرورش و کانون قلم چی لنده تقدیر و تشکر می‌کنیم


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات