تاریخ خبر:اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷ شماره خبر:26640

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد؛
تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام/ ۳۳ میلیارد تومان برای مدرسه سازی در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شده است

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد از هزینه کرد ۳۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان توسط بنیاد برکت از مجموعه‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در این استان در حوزه مدرسه‌سازی خبر داد.

به گزارش دنانیوز ، جهان محرابی  در آئین کلنگ‌زنی سالن ورزشی شهید اورنگ روستای نقارخانه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین نمایندگان بنیاد برکت اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و مجموعه‌های این ستاد از جمله بنیاد برکت پروژه‌های مختلف را در استان اجرا کرده و یا در دست اجرا دارند.
وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط بنیاد برکت عنوان کرد: تاکنون توسط بنیاد برکت ۹۴ پروژه اجرایی شده که برخی به اتمام رسیده و برخی دیگر نیز با پیشرفت فیریکی مختلف در دست ساخت است.

محرابی ابراز کرد: تاکنون احداث ۴۷ مدرسه با ۲۶۴ کلاس درس و اعتباری افزون بر  ۳۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان توسط بنیاد برکت اجرایی شده که از این تعداد ۱۲۹ کلاس درس تحویل و مابقی در دست اجرا بوده که برخی به‌زودی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد از ساخت ۳۷ مسجد در مناطق مختلف استان توسط بنیاد برکت خبر داد و افزود: از این تعداد ۲۱ باب تحویل و مابقی در دست ساخت است.

محرابی ادامه داد: احداث ۵ خانه عالم، ۲ سالن ورزشی، تکمیل حسینیه روستای نقارخانه، تکمیل مسجد مزدک، یادمان شهدای چاروسا و هزینه ۱۵۰ میلیون تومانی برای فرش سجاده برخی مساجد نیز از دیگر اقدامات بنیاد برکت برای رفع محرومیت در این استان بوده است.

وی تصریح کرد: سالن ورزشی دانش آموزی اهدایی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان اجرایی حضرت امام(ره) با زیربنای ۸۳۰ متر مربع و اعتبار یک میلیارد تومان احداث می‌شود


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات