تاریخ خبر:اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ شماره خبر:26619

استاندار مطرح کرد؛
دلیلی ندارد برای برگزاری یک مراسم، از جیب بیت المال هزینه‌های غیر ضروری شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برخی هزینه‌های اضافی و پرطمطراق در آئین‌های افتتاح پروژه‌های عمرانی و مراسم‌ها مختلف، گفت: در سال ۹۷ این هزینه‌ها جمع آوری ‌شود

به گزارش دنانیوز و به نقل از تسنیم، علی محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: انتظار می‌رود مدیران دستگاه‌های اجرایی از هزینه کردن غیر ضروری بیت المال در آئین‌های مختلف از جمله افتتاح پروژه‌های عمرانی خودداری کننند.

وی با اشاره به اینکه دین مبین اسلام در زمینه اسراف نکردن توصیه اکید دارد، ابراز کرد: دلیلی ندارد برای برگزاری یک مراسم از جیب بیت المال هزینه‌های غیر ضروری و آنچنانی انجام شود.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار حساسیت مدیران در زمینه هزینه‌های جاری شد و افزود: بیت المال حق تمام مردم بوده و باید نسبت به هزینه کرد آن در جای خودش و با کمترین ریخت و پاش دغدغه‌مند بود و در این راستا هیچ گونه کم کاری پذیرفتنی نیست.

احمدی با طرح این پرسش که چه دلیلی دارد در یک مراسم میلیون‌ها هزینه شود در حالی در‌‌ همان محل شاید جوانی به دلیل نداری امکان ازدواج ندارد، ادامه داد: هیچ توجیهی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در زمینه هزینه‌های پرطمطراق پذیرفته نیست و در صورت وجود این مسئله باید پاسخگو باشند.

وی با تاکید بر اینکه می‌شود یک مراسم را به صورت آبرومندانه و با کمترین هزینه اجرایی کرد، گفت: برخی فکر می‌کنند با ریخت و پاش تنها امکان خودی نشان دادن در یک برنامه وجود دارد در حالی این کار از نگان دین مبین اسلام و حتی مسئولان رده بالای کشور مردود بوده است.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات