علی آذرنژاد

عضو شورای مرکزی جریان عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد

باید دستور از بالا داشته باشیم!

امروز در رسانه ها خواندم که پس از ۱۳ سال همان آقایی که گفته بود باید دستور از بالا داشته باشیم، از بالا دستور برکناری اش صادر شد و فردی دیگر جایگزینش شد

دو سه سال پیش با یکی از دوستان قصد داشتیم مراسم بزرگداشتی برای شیخ ابراهیم زکزاکی برگزار کنیم. راهی سازمان تبلیغات دهدشت شدیم، ساختمانی سوت و کور و آرام!آدرس اتاق رئیس را جویا شدیم، نشانمان دادند. در زدیم و وارد شدیم، پس از سلام، مساله را مطرح کردیم و از قصد خود برای بزرگداشت یادگار معنوی امام گفتیم، و عرض کردیم که شما با ما همکاری کنید.

حاج آقای حسینی طلب که آن زمان بر مسند ریاست نشسته بود، گفت: “باید دستور از بالا داشته باشیم!”

آن زمان که هنوز اصطلاح آتش به اختیار باب نشده بود، با اندک هزینه ای که فقط صرف تبلیغات کردیم، یک کار تمیزِ فرهنگی و آتش به اختیار کردیم و منتظر دستگاه های مختل مرکزی نماندیم!

امروز در رسانه ها خواندم که پس از ۱۳ سال همان آقایی که گفته بود باید دستور از بالا داشته باشیم، از بالا دستور برکناری اش صادر شد و فردی دیگر جایگزینش شد، شاید تغییری حاصل شد، شاید!

انتهای پیام/

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات