تاریخ خبر:اسفند ۲۷, ۱۳۹۶ شماره خبر:26561

به گزارش دنانیوز؛
برنامه گروه جهادی جهادگر محمد جواد جلالفرد برای ایام نوروز اعلام شد+جزئیات

برنامه های گروه جهادی محمد جواد جلالفرد برای اوایل سال ۹۷ در نقاط محروم استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

به گزارش دنانیوز، شایان نادری طی گفت و گویی با پایگاه خبری دنانیوز به تشریح فعالیت های این گروه جهادی در ایام نوروز پرداخت.

مسئول گروه جهادی مرحوم محمد جواد جلال فرد گفت: با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) ۵۰۰ سبد غذایی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال برای ۵۰۰ خانوار از توابع ممبی ، پاتاوه، لوداب، چرام و مارگون در ایام عید تهیه و توزیع خواهد شد و ارزش هر سبد عذایی به مبلغ ۱ میلیون ریال خواهد بود.

وی در ادمه گفت ؛ طی قرار دادی که با کمیته امداد امام خمینی بسته شده هزینه احداث دوباب خانه در منطقه محروم سادات محمودی و دیشموک به اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال بسته خواهد شد که کار احداث این دوخانه مددجوی کمیته امداد از اوایل سال ۹۷ کلنگ زنی خواهد شد.

این عضو سابق جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: با پیگیری های که از طرف این گروه جهادی با بنیاد برکت امام ره داشته موافقت لازم جهت تامین ساخت یک خانه نیز در بخش محروم سادات محمودی انجام گرفته که در کنار برنامه های که با همکاری کمیته امداد امام خمینی انجام می پذیرد جلو خواهد رفت.

وی افزود : با همکاری بسیج سازندگی بسیج دانشجویی استان توزیع اقلام غذایی(سبد غذایی) و احداث خانه های مورد نظر از فروردین ماه امثال کلید خواهد خورد.

نادری در پایان از همکاری مسئولین محترم کمیته امداد و بنیاد برکت ستاد اجرایب فرمان امام (ره) جهت همکاری با گروه جهادی جلالفرد برای یاری رساندن به مردم محروم و مستضعف استان کهگیلویه و بویراحمد تشکر و قدر دانی بعمل اورد.
لازم به ذکر است گروه جهادی محمد جواد جلالفرد به همت جریان عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی و شروع به فعالیت کرده است

لازم به ذکر است قبلا گروه جهادی محمد جواد جلالفرد با کمک بنیاد برکت در بخش پاتاوه، نوسازی یک باب خانه را انجام دادند.

گفتنی است مرحوم محمد جواد جلال فرد از اعضای شورای مرکزی جریان عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد و عصو شورای مرکزی و دبیر کمیته مطالبات مسکن جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور بوده اند.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات