تاریخ خبر:اسفند ۲۲, ۱۳۹۶ شماره خبر:26546

امین الله بابویی خبر داد؛
تیم خیرین دندانپزشکی در ایام عید نوروز به لنده سفر می کنند

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تیم تخصصی خیرین دندانپزشکی جهت ارائه خدمات رایگان به شهرستان لنده سفر می‌کنند.

به گزارش دنانیوز و به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، امین‌الله بابویی، در جلسه هماهنگی سفر تیم تخصصی خیرین دندانپزشکی به شهرستان لنده، ضمن تشریح وظایف افراد تیم پشتیبان، افزود: تیم تخصصی متشکل از دندانپزشکان خیر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به استان سفر خواهند کرد تا در سفری به شهرستان لنده، خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم این منطقه ارائه دهند.

وی تصریح کرد: این تیم با حدود ۲۰ نفر دندانپزشک، پرستار و دستیار دندانپزشک در روزهای پنجم تا دهم فروردین ماه سال آینده در شهرستان لنده مستقر شده تا این بار مردم شریف این شهرستان از خدمات رایگان در دولت تدبیر و امید بهره‌مند گردند.

وی اذعان داشت: در این سفر تیم دانشگاه علوم پزشکی استان با کلنیک‌های سیار دندانپزشکی نیز حضور خواهد داشت تا خدمات خود را در مناطق محروم و دورافتاده شهرستان لنده نیز ارائه دهد.

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این نشست از همه اعضای تیم پشتیبان خواست تا وظایف خواسته شده را به شکل مطلوب انجام دهند تا برنامه ای در شان مردم شریف این شهرستان برگزار گردد.

 نخستین سفر تیم دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سال ۱۳۹۷ به همراه تیم تخصصی خیر دندانپزشکی دانشگاه اصفهان جهت خدمت رسانی به مردم شهرستان لنده از پنجم تا دهم فروردین ماه خواهد بود.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات