تاریخ خبر:اسفند ۱۹, ۱۳۹۶ شماره خبر:26522

در جلسه مجمع عمومی هلال احمر کشور مطرح شد:
شکایتی از کاستی‌ها نداریم، دریغ از یک روز عزای عمومی برای سانحه هوایی یاسوج

عضو مجمع عمومی هلال احمر کشور گفت: چرا برای سانحه هوایی یاسوج حتی یک روز عزای عمومی اعلام نشد

به گزارش دنانیوز علی خرامین در جلسه مجمع عمومی جمعیت هلال احمر کشور که در مشهد با حضور جمع زیادی از مسوولان این نهاد برگزار شد، اظهار کرد: عرض تسلیتی دارم، خدمت ملت ایران به خصوص بازماندگان سانحه هوایی یاسوج.

خرامین افزود: خانواده‌های جانباختگان دردها و مصیبت‌ها و رنج‌های دیده‌اند که زبان از بیان آنها  قاصر است.

وی گفت: ضمن نگه داشتن شکوائیه‌ها از کاستی ها، جای دارد از سازمان هلال احمر که حقاً و انصافاً در این حادثه برای امدادرسانی و عملیات جست‌وجو سنگ تمام گذاشتند، به خصوص سازمان امداد و نجات، و به ویژه خلبانان که بارها تا سرحد خطر جهت کنکاش و جست‌وجوی اجساد رفتند، تشکر و قدردانی کنم.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دردهای مردم ما زیر برف‌ها چه بگویم، بلکه زیر دردها پنهان شده است، دریغ از یک روز عزای عمومی.

خرامین در بخش دیگری از سخنان خود به جلسه مجمع عمومی جمعیت هلال احمر اشاره و اظهار کرد: جایگاه اعضای مجمع عمومی کجاست؟ شوراهای استانی و مجمع عمومی چه نقش و جایگاهی دارند؟

 

وی با بیان اینکه ما نه دارو و نه مکمل هستم و گویا دارونما هستم، افزود: اختیارات و جایگاه ما در مجمع عمومی جمیعت هلال احمر مشخص نیست.

عضو مجمع عمومی جمعیت هلال احمر کشور گفت: ۶ سال شاهد برپایی این جلسات بودم و هزینه‌های زیادی از بیت‌المال نیز خرج شده است و نقایص زیادی را دیدم.

خرامین در ادامه تاکید کرد: اساسنامه مجمع عمومی هلال احمر باید بازنگری شود و جایگاه ما مشخص و تعریف شود.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات