تاریخ خبر:اسفند ۱۹, ۱۳۹۶ شماره خبر:26519

طی گفت و گویی
تصاحب اراضی ملی در کهگیلویه و بویراحمد به بهانه سرمایه گذاری

عضو شورای شهر یاسوج:تصمیمات برخی دستگاه‌های اجرایی از جمله استانداری در غیاب شورای شهر و شهرداری برای احداث مجتمع خدماتی و رفاهی وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج دیکتاتوری است.

به گزارش دنانیوز، فرشید احمدی کیش در نشست شورای شهر یاسوج اظهار داشت: اعضای شورای شهر یاسوج منافع مردم را قربانی دفاع از سیاسیون نکنند زیرا ما نماینده مردم هستیم و باید پیگر مطالبات بحق آنان باشیم.

وی با تقدیر از رسانه‌های ارتباط جمعی در زمینه بیان مشکلات و نارسائی‌های حوزه مدیریت شهری عنوان کرد: شورای شهر به طور ستقیم توسط مردم انتخاب شده‌اند و لی مدیران اجرایی به صورت واسطه‌ای انتخاب می‌شوند.

احمدی‌کیش با تاکید بر اینکه برخی مدیران با وجود دریافت پاداش و حقوق‌های بالا کارایی چندانی در رفع مشکلات مردم ندارند، ابراز کرد: تصمیمات برخی دستگاه‌های اجرایی از جمله استانداری در غیاب شورای شهر و شهرداری برای احداث مجتمع خدماتی و رفاهی وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج دیکتاتوری است.

این عضو شورای شهر یاسوج بیان کرد: برخی به بهانه سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف اراضی منابع ملی را تصرف می‌کنند ولی در عمل پروژه و طرحی اجرایی نمی‌شود که انتظار می‌رود در این زمینه کمیته‌ای با هدف بررسی دقیق موضوع و شفاف سازی در این زمینه تشکیل شود.

احمدی‌کیش ادامه داد: مالکیت فعلی پارک جنگلی یاسوج متعلق به شهرداری بوده و اینکه بدون نظر شهرداری و لحاظ کردن نقطه نظرات بخواهند این ملک را به وزارت نفت واگذار کنند پذیرفتنی نیست.

وی تعیین تکلیف برای پارک جنگلی در غیاب شورا و شهرداری اهانت به مردم و دیکتاتوری است، تصریح کرد: شورای شهر تا زمانی که منافع مردم در احداث مجتمع خدماتی-رفاهی وزارت نفت در پارک جنگلی لحاظ نشود، مخالف است./تسنیم


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات