تاریخ خبر:اسفند ۱۹, ۱۳۹۶ شماره خبر:26507

سید محمد فاطمی طی گفتگویی اذعان کرد؛
اسمی از مادر ایشان نیاوردم و نیازی باشد قسم شرعی نیز می خورم

سید محمد فاطمی با بیان اینکه من خود رزمنده و از همرزمان شهید تاجگردون بوده ام و احترام زیادی برای مادر مرحومه ایشان و همه مادران شهید قائل هستم، عنوان کرد: اسمی از مادر ایشان نیاوردم و نیازی باشد قسم شرعی نیز می خورم و این مطلبی که تحت این عنوان بیان می شود را به شدت تکذیب می کند

به گزارش دنانیوز و به نقل از خبرآوران، سید محمد فاطمی با تأکید بر اینکه من حتی به دشمن خود نیز توهین نمیکنم، یادآور شد: من در آن جلسه که جناب تاجگردون با جانبازان و خانواده های شهدا و ایثارگران در تالار محیا داشت در واکنش به سخنان ایشان عنوان کردم  الآن وقت این صحبت ها نیست و به همراه چند تن از دوستانم از این جلسه بیرون آمدیم.

این جانباز گچسارانی افزود: در همین حال یک یا چند نفری پشت سر ما تا بیرون آمده بودند, با پرتاب سنگ به من حمله کرد و به داخل محوطه تالار برگشت که با فریادهای من جمعی از حضار نیز متوجه جریان شدند.

وی با بیان اینکه من خود رزمنده و از همرزمان شهید تاجگردون بوده ام و احترام زیادی برای مادر مرحومه ایشان و همه مادران شهید قائل هستم، یادآور شد: اسمی از مادر ایشان نیاوردم و نیازی باشد قسم شرعی نیز می خورم و این مطلبی که تحت این عنوان بیان می شود را به شدت تکذیب می کند.

فاطمی افزود: وقتی ظلمی صورت می گیرد چه منعی وجود دارد که صدای مظلوم به گوش ظالمان و جامعه برسد و در دین مبین اسلام هم این نکته بیان شده است.

لازم به ذکر است که غلامرضا تاجگردون در نامه ای که خطاب به حجازی امام جمعه گچساران نوشته، مدعی شده است که:«فردی به ناموس مادر شهید مرحومه‌ای توهین آشکار کرد.»

متن کامل نامه تاجگردون خطاب به امام جمعه گچساران را (اینجا) بخوانید.

*مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است و به معنای تایید تمام یا بخشی از آن توسط این پایگاه خبری نیست!

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات