تاریخ خبر:اسفند ۱۸, ۱۳۹۶ شماره خبر:26488

دبیرجریان عدالتخواه در پیامی به مناسبت روز زن؛
از دیرباز تاکنون بدلیل نگاه غیر الهی به زن، شاهد ظلم به این نمایندگان عشق و محبت بودیم

آتشبار دبیر جریان عدالتخواه استان در پیامی به مناسبت روز زن، عنوان داشت: از دیرباز به دلیل فهم غلط و حاکم شدن نگاه غیرالهی و ابزاری به این نعمت[زن] و هدیه ی خداوند متعال به عالم خلقت، شاهد ظلم و تعدی به مقام ملکوتی و عظیم این نمایندگان عشق و محبت بودیم‌

به گزارش دنانیوز، به مناسب میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) و همچنین میلاد فرزند برومندش حضرت امام خمینی(ره)، مهندس سعید آتشبار دبیر جریان مردمی عدالتخواه استان پیامی صادر کردند.

در بخشی از این پیام آمده است: «از دیرباز به دلیل فهم غلط و حاکم شدن نگاه غیرالهی و ابزاری به این نعمت[زن] و هدیه ی خداوند متعال به عالم خلقت، شاهد ظلم و تعدی به مقام ملکوتی و عظیم این نمایندگان عشق و محبت بودیم‌/روز میلاد حضرت روح الله «ره»؛ همانی که با یک خدا و‌ یک عصا، موسیِ زمانه شد و انسان را حیاتی دوباره بخشید»

متن کامل پیام:

بسم الله الرحمن الرحیم

میلاد پربرکت نور چشم رسول مهر و آیه ی امن امام عدل، اسوه ی زنان از ازل تا ابد، سرور بانوان عالم، آیینه ی تمام‌نمای صفات عالیه ی دختری و خصایص کامله ی همسری و جلوه های بی نظیر مادری، مظهر عشق و زیبایی و وفاداری، حضرت مادر، زهرای مرضیه «س» بر همه ی ملت زهرا دوست و‌‌زهرایی ایران عزیز، تمامی مسلمانان و بویژه بانوان سرزمین آفتاب، ایران عزیز و به طور خاص محضر خواهران سلحشور و مقاوم دیار مهربانی ها، کهگیلویه و بویراحمد مبارک باد.

و چه ابتکار زیبنده و مناسبیست، انتساب چنین عید بزرگی را به روز مادر و زن و دختر. در حقیقیت این تقارن و انتساب با مسمی حاکی از این است که تمامی مادران و زنان و‌دختران همه ی ملت ها برای این مسیر طولانی و پرفراز و نشیب حیات مستمر و ابدی خویش، همواره و با امید و عشق و طلب، نظاره گر افق برتر و‌ متعالی و نورانی حضرت ماه، فاطمه ی اطهر باشند.

زنان، همانان که اگر جامعه ی ما، از ظهور فداکارانه و عاشقانه شان محروم گردد، نه نسل بشری تداوم خواهد داشت و نه رشته ی محبت و عاطفه و عشق و ایثار عطرآگین مناسبات انسانی خواهد شد و نه آدمی، رایحه ای از مهر ناب زلال را استشمام می کرد و نه صحنه ی گیتی پذیرای نوابغ و‌ دانشمندان و پیشگامان تاریخ متکامل بشری بود و در یک کلام اگر زن نبود، انسان تداومی نداشت و حیات به بن بست می رسید.

زن، جلوه ی جمال و‌ جلال الهی و مرکز تولید و زایش لایتناهی مهر و محبت و‌عشق است. البته از دیرباز به دلیل فهم غلط و حاکم شدن نگاه غیرالهی و ابزاری به این نعمت و هدیه ی خداوند متعال به عالم خلقت، شاهد ظلم و تعدی به مقام ملکوتی و عظیم این نمایندگان عشق و محبت بودیم‌. امروزه نیز تمدن غیرالهی و ویرانگر غرب در حال تمتع خاص جسمی و ابزارگونه از این ودیعه ی الهی است و ظالمانه مانع شکوفایی ابعاد عظیم روحانی و انسانی و فطری شان می شود. البته رسول عشق با ظهور کوثر حیات، فاطمه ی زهرا «س»، راه نورانی و پاک و زلالی را پیش روی تمام زنان تاریخ بشر ی گذاشت که با تأسی به آن چشمه ی جوشان معرفت و محبت و انسانیت دائماً در مسیر رشد و تعالی باشند و از بلیات اندیشه های پلید ضدالهی و وسوسه های خبیث شیطانی در امان باشند.
و اما امروز روز میلاد فرزند رشیدی از حضرت آفتاب است. روز به دنیا آمدن کسی که دنیا را تکان داد و مسیر تاریخ را دگرگون ساخت.
آری. روز میلاد حضرت روح الله «ره»؛ همانی که با یک خدا و‌ یک عصا، موسیِ زمانه شد و انسان را حیاتی دوباره بخشید. امام‌خمینی، امام مبارزه و قیام و‌خروش. امام تنش زای چالش گر، امام حرکت و جوشش و تحول، امام ضد اشرافیت سیاسی و‌ اقتصادی، امام ضد تبعیض های ناروا، امام ضد مقدس مآبان متحجر و بیشعور، امام ضد ملتقطین غرب گزین و‌ بوم گریز، امام عدالت خواهان و آزادی طلبان، امام ضد اخوندهای فاسد و مرفه و کاخ نشین، امام ضد آخوند متملق و‌ پست‌طلب، امام ضد آخوند متحجر و خشک مذهب، امام ضد اخوند امریکایی و غربزده، امام عاشق آخوند دلسوخته ی دین و هدایت و خدمت، امام عاشق آخوند ساده زیست و‌ مردمی.
امام ضد روشنفکران غربزده ی شیفته ی بیگانه. امام ضد دانشگاهی خودباخته ی بیگانه پرست سراپا غربی ای که‌جرأت نقد و ابتکار و شکستن کلیشه های مشهور علم را ندارد. امام ضد سیاست بازان چپ و راستی که با چنبره زدن بر کانون های ثروت و قدرت و با پررویی تمام در حال تضییع حقوق بیت المال مسلمین و چپاول حقوق ملتند. امام ضد سرمایه داران زالو صفت و‌ دشمن سیاسی کاران منفعت طلب و محافظه کار. امام حامی همیشگی مستضعفین و محرومین و بیچارگان. امام حامی نهضت های آزادیبخش. امام ضد ظلم و تحجر و نفاق‌.
امروز رجوع به این امام با این مشخصات بیش از هر زمان دیگر ضرورت دارد. مگر می شود نام امام را لقلقه ی زبان کرد و سبک زندگی اشرافی داشت. مگر میشود لباس دین برتن داشت و امام جماعت و جمعه باشی و بر ماشین لوکس سوار شد. مگر می شود مدعی خط امام بود و با فساد برخورد جناحی کرد؛ امام ضد مجلس روضه ی شمال تهران آقایان لولیده ی در کاخ؛ امام ضد مسئول شمال تهران نشین بنز سوار منقطع از مردم؛ امام ضد زیارت عاشورای سازش؛ امام ضد‌ نماز بی جهاد و دعای بی سلاح؛ امام ضد بازی های کاذب چپ و راست؛ امام ضد آمریکا و جبهه ی مستکبرین و مرفهین بی درد؛ امام پاپتی ها و حاشیه نشین ها و زاغه نشین ها و‌ روستایی ها و بی خانمان ها.
سلام بر حضرت آفتاب، ماه عالم تاب همیشه ی تاریخ، ستاره ی درخشان آسمان علی «ع» مادرمان حضرت زهرا و سلام بر فرزند برومند شان حضرت روح الله«ره»

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات