تاریخ خبر:اسفند ۱۰, ۱۳۹۶ شماره خبر:26431

به گزارش دنانیوز؛
دبیر جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد

مهندس سعید آتشبار سخنگوی پیشین جریان عدالت خواه استان و از فعالین عدالتخواه جنوب کشور با انتخاب شورای مرکزی و تایید شورای نظارت این جریان، به دبیری جریان عدالتخواه کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد

اختصاصی دنانیوز// به گزارش دنانیوز، شورای نظارت جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد طی بیانیه ای خبر از تغییر و انتخاب دبیر جدید این تشکل داد.

مهندس سعید آتشبار سخنگوی پیشین جریان عدالت خواه استان و از فعالین عدالتخواه جنوب کشور با انتخاب شورای مرکزی و تایید شورای نظارت این جریان، به دبیری جریان عدالتخواه کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

متن بیانیه شورای نظارت جریان عدالت خواه استان:

بسم الله الرحمن الرحیم

نظر به ضرورت تحول و نوزایی در تشکیلات مردمی و مستقل جریان مردمی عدالتخواه و زمینه سازی برای رشد و شکوفایی استعدادهای عناصر فعال تشکیلات، شورای نظارت جریان بر طبق اساسنامه و طی کردن فرآیند قانونی ثبت نام نامزدها، تأیید صلاحیت و‌ برگزاری انتخابات با حضور تمام اعضای شورای مرکزی، انتخاب جناب آقای سعید آتشبار را مورد تأیید قرار داده و از خداوند منان برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون در راستای عمومی کردن گفتمان عدالتخواهی را خواستاریم.
لازم به ذکر است ایشان بنا به این حکم تا یکسال دبیری تشکیلات را برعهده دارند و‌ پس از آن بر طبق اساسنامه با برگزاری انتخابات در مجمع عمومی دبیر جدید مشخص خواهد شد.
لازم به ذکر است جناب آقای سعید آتش بار پیش از این به عنوان سخنگو و‌ عضو شورای مرکزی جریان عدالتخواه فعالیت داشته است.
شورای نظارت جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز، این انتخاب شایسته را به جناب مهندس سعید آتشبار تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای این برادر عزیز طلب دعای خیر داریم و امیدواریم که در راه دشوار عدالتخواهی با استعانت از خداوند به پیشبرد هرچه بهتر گفتمان اصیل عدالتخواهی کمک کند.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات