تاریخ خبر:اسفند ۸, ۱۳۹۶ شماره خبر:26413

رئیس جدید دانشگاه یاسوج مطرح کرد؛
نیامده‌ام که از قبیله خاص و یا جناح خاصی استخدام کنم

عریان رئیس جدید دانشگاه یاسوج در مراسم معارفه خود گفت: در بکارگیری مدیران آینده دانشگاه تخصص، تعهد و کارشناس بودن و همچنین دارای آمادگی در شرایط سخت را ملاک قرار می‌دهم

به گزارش دنانیوز، احمد عریان در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس جدید دانشگاه یاسوج، اظهار کرد: مرا برای مسائل دانشگاه یاسوج و پیشرفت آن سین جیم کنید، اما به من توصیه نکنید که چه نیروی را بیاورم و چه نیروی را نیاورم.

عریان تاکید کرد: در بکارگیری مدیران آینده دانشگاه تخصص، تعهد و کارشناس بودن و همچنین دارای آمادگی در شرایط سخت را ملاک قرار می‌دهم.

وی با بیان اینکه دانشگاه با مدیران کارتابلی نمی‌چرخد، افزود: نمی‌توان داخل اتاق نشست و دانشگاهی به این بزرگی را اداره کرد، لذا مدیران دانشگاه یاسوج باید بیرون بزنند از اتاق‌های خودشان و با تعامل با سایر مسوولان، بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران برای پیشرفت استان قدم بردارند.

رئیس جدید دانشگاه یاسوج نفت، منابع طبیعی، گاز و گردشگری را از مزیت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد دانست و افزود: باید آستین‌ها را بالا بزنیم و برای این استان تلاش کنیم.

رحیمی رئیس سابق در این مراسم گفت: من با وجدان راحتی میروم.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات