تاریخ خبر:بهمن ۲۸, ۱۳۹۶ شماره خبر:26346

به گزارش دنانیوز:
پروژه‌ زیرگذر چناربرم بعد از ۱۲ سال تعیین تکلیف خواهد شد! +تصاویر

زیرگذر چناربرم در صورت اتمام و رفتن زیر بار ترافیک نقش موثری در روان‌سازی حمل و نقل؛ ایستگاههای گاز، روستاهای تمنک، شترخون، ده‌برایی، شبلیز، دهستان زیلایی و … داشته و دیگر شاهد حوادث ناگوار جاده‌ای که در حال حاضر بدلیل ورود خطرناک جاده فرعی به محور اصلی یاسوج – اصفهان به وجود می‌آید نیستیم.

به گزارش دنانیوز و به نقل از دنانما، در پی گزارشات مردمی و پیگیری دنا نما مدیران و مسئولین استان نسبت به این گزارش واکنش نشان دادند:

مهندس راستا مدیر ساخت و توسعه راههای راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجری پروژه زیرگذر چناربرم، اداره راه و شهرسازی نیست و قرارداد این طرح با شرکت گاز در اختیار اداره راهداری است و مجری این طرح راهداری است و باید پاسخگو باشد.
بعد از پاسخ راستا مبنی بر اینکه راهداری باید پاسخگو باشد گفتگویی با مهندس خوان‌پایه، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای داشتیم که خوان‌پایه در مورد این پروژه گفت: قرارداد این طرح در اداره راه و شهرسازی است و مجری اداره راه است و باید پاسخگو باشد و اگر اداره راه قراردادی در حمل و نقل استان سراغ دارد به ما اطلاع دهد تا پاسخگو باشیم.

کارشناس منطقه۲ تقویت گاز اصفهان بعنوان درخواست کننده و تامین قسمتی از منابع مالی این پروژه نیز گفت: این پروژه در سال ۱۳۸۴ طی قراردادی و بالغ بر ۱۸۰میلیون تومان امضا و تمامی مبلغ فوق پرداخت شده است ولی متاسفانه تا کنون طرح نیمه‌کاره رها شده و تنها برای ساخت پل اقدام کرده‌اند و خبری از ساخت جاده زیرگذر و ایمن‌سازی نیست در حالی است که کارکنان شرکت گاز باید در شبانه‌روز چندین نوبت از عرض این جاده خطرناک و ناایمن عبور کنند.

به جهت روشن شدن موضوع پیگیر پروژه زیرگذر چناربرم از طریق تماس با دکتر علیمردانی مدیرکل راه و شهرسازی استان شدیم، وی در پاسخ گفت: پروژه زیر گذر چناربرم تا یکی دو ماه آینده تعیین تکلیف خواهد شد و این پروژه را با تعیین مجری طرح و تخصیص اعتبار از طریق اداره راه و یا راهداری به سرانجام می‌رسانیم.
وی افزود: اینکه گاز منطقه ۲ اصفهان اعلام کند که در سال ۸۴ مبلغی طی قرارداد پرداخت شده کافی نیست؛ قطعا مازاد بر این مبلغ کار شده است و انتظار می‌رود شرکت گاز در اجرای این پروژه دوباره همکاری مالی داشته باشد.

لازم به ذکر است که زیرگذر چناربرم در صورت اتمام و رفتن زیر بار ترافیک نقش موثری در روان‌سازی حمل و نقل؛ ایستگاههای گاز، روستاهای تمنک، شترخون، ده‌برایی، شبلیز، دهستان زیلایی و … داشته و دیگر شاهد حوادث ناگوار جاده‌ای که در حال حاضر بدلیل ورود خطرناک جاده فرعی به محور اصلی یاسوج – اصفهان به وجود می‌آید نیستیم.

پروژه‌-زیرگذر-چناربرم-بعد-از-۱۲-سال-از-شروع-طرح-تعیین-تکلیف-خواهد-شد-3-300x225

پروژه‌-زیرگذر-چناربرم-بعد-از-۱۲-سال-از-شروع-طرح-تعیین-تکلیف-خواهد-شد-5-300x225انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات