تاریخ خبر:بهمن ۱۸, ۱۳۹۶ شماره خبر:26313

فرمانده سپاه فتح استان خبر داد:
پیش‌بینی ۸ درمانگاه تخصصی برای کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیش‌بینی ۸ درمانگاه تخصصی برای استان گفت: بیمارستان یاسوج بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در سال ۹۷ آماده بهره‌برداری خواهد بود

به گزارش دنانیوز و به نقل از فارس، سردار یدالله بوعلی در آئین افتتاح خانه بهداشت روستای ایدنک با اشاره به رویکرد محرومیت‌زدایی سپاه گفت: سپاه و بسیج در راستای ارائه خدمات و رفع محرومیت در مناطق مختلف کشور و استان پروژه‌های خوبی را به بهره‌برداری رسانده است.

وی افزود: در سطح استان پروژههای اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی بسیاری اجرایی و به بهره‌برداری رسیده که نمونه عینی آن را در حوزه بهداشت و درمان با پیش‌بینی و طراحی چندین طرح خانه بهداشت و درمانگاه تخصصی می‌توان مشاهده کرد.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تصریح کرد: تعدادی از این پروژه‌ها با مشارکت و همراهی دستگاه علوم پزشکی و دستگاه‌های مختلف استان اجرایی و به بهره‌برداری رسیده است.

سردار بوعلی یادآور شد: سپاه استان ۹ پروژه بهداشتی و درمانی را با مشارکت و یا به تنهایی در سطح استان طراحی، اجرا و به بهره‌‌برداری رسانده و افزایش آن مستلزم تلاش و همراهی سایر دستگاه‌های اداری می باشد.

وی خاطر نشان کرد: بیمارستان یاسوج نمونه‌ای از پروژه‌های اجرایی شده در استان بوده که ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در سال ۹۷ به بهره برداری خواهد رسید.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به پیش‌بینی ۸ درمانگاه تخصصی برای استان اشاره و ادامه داد: ۲ درمانگاه یاسوج و گچساران احداث و به صورت کاملاً تخصصی به بهره‌برداری رسیده و مابقی در سال‌های آینده نیز احداث خواهند شد.

سردار بوعلی با اشاره به کلنگ زنی ۴ پروژه اورژانس جاده‌ای در استان گفت: با مشارکت بانک انصار ۳پروژه خانه بهداشت در کمتر از سه ماه ساخته و به بهره‌برداری رسید و هر جایی که احساس کنیم مشکلی وجود دارد فوراً وارد عمل خواهیم شد.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات